Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurcsább dolog...

Mi volt a legfurcsább dolog ami történt veletek eddigi életetek során?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra esetekre gondolok, amikor elgondolkoztatok h lehet ez valami természetfeletti volt
2010. márc. 6. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban láttam hogy mozogtak a plüssmackók a szobámban..

És ez nem álom volt!

2010. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapám gyűjtötte a festményeket, körülbelül 50 darab volt nekik a házukban kirakva. Nagymamámtól kapta az első képet, még amikor megismerkedtek, az fenn volt a bejárati ajtó felett.

62 éves volt, amikor meghalt. Akkor már túl volt több agyvérzésen, és nemrég volt egy újabb agyvérzése, ami miatt kórházba került. Épp készültünk arra, hogy meglátogatjuk a kórházban, még arra is emlékszem, hogy a cipőm húztam, délután háromnegyed háromkor, amikor ez az első kép, a bejárati ajtó feletti, leesett és összetört az üvege. Nagymamám megállt, mondta: "nagyapád meghalt."

Bementünk a kórházba, ahol közölték velük, hogy egy újabb agyvérzés és gyorsan beálló keringési összeomlás miatt nagyapám meghalt. Mikor? Háromnegyed háromkor.

Nem igazán hiszek a természetfelettiben, de ezt azóta se tudom hova rakni.

2010. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Két alkalommal pár hétre előre megálmodtam két eseményt. Nem valami fajsúlyos dolgokat, de ahhoz elég volt, hogy elhatározzam, hogy ha lottószámokkal álmodok veszek egy szelvényt.
2010. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan hogy megállmodtam dolgokat.
2010. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Láttam a halott nagyapámat.
2010. márc. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy szerencsés balesetben, a hátamon húzott pár métert a vonat. Tized másodpercek alatt, sokminden felvillant az addigi életemből. Persze az is, hogy itt a vég. Szerencsémre, csak ingem, cipőm szakadt, na meg a hátamról fele bőr eltűnt.
2010. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lefeküdtem aludni, és egyszer csak bevillant egy kép a legjobb barátnőmről, h sír, és nagyon rosszul éreztem magam. Kb. 3-4 mp.-ig Utána másnap mesélte, h szakítottak a pasijával és kiborult...
2010. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek igen erdekes dolgok,15 eves lehettem,mindig feltem este a sotetben jarni az uton,egyik este voltam egy haveromnal,eleg keso lehetett mivel filmet neztunk es mar amikor mentem akkor le volt menve a nap,hazafele jovet voltak hazak aholl senki nem lakott es elhagyatott volt,mindig arra gondoltam hogy satan megjelenik(olvastam akkor ha erossen hiszel benne akkor megjelenik neked) ahogy kozelebb ertem a hazhoz,elkezdett a kezem labam fejem zsibbadni es nagyon melegem volt az izgalomtol,egyszer egy helikopter szeru hangot hallottam a tavolbol,nem torodtem vele,de mind kozelebb es kozelebb kerult a hang,amikor mar tisztan hallottam megijedtem nagyon,annyira kozelrol hallottam mar es erossen mintha mellettem lett volna,es csak egybol megszunt,egybol nagy csend,es semmit sem lattam,akkor nagyon betolytam,azt nem tudom elfelejteni soha.


na meg a dejavu joparszor ateltem ezt is,nagyszeru erzes.


de ajanlok egy konyvet megeri elolvasni vagy a files valtozatot megnezni A Titok

2010. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!