Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legfurcsább...

Mi volt az eddigi legfurcsább álmod?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én mostanság mindig valami erotikusat vagy romantikusat álmodom...Nem tudom miért!
2012. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 masina válasza:
Én sűrűn álmodok almafával,aminek nagy lombkoronája van és a lombkorona közepén van egy kutyaól...
2012. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nemrég azt álmodtam, hogy egy csomó csövest elkergettem a ház körül de 1et nem tudtam. Kihívtam a kutyát, hogy elüldözze, erre a csöves élve el kezdte megenni a kutyát, ami közbe rám bámult és nyüszített, de semmit nem csinált.

Egy másik álmomra nem emlékszem, csak annyira, hogy rettegek, de annyira, amennyire életemben soha és fel is ébredtem rá.

2012. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a szakítás után álmodtam azt, hogy felébredek és ott van nálunk a barátom és éreztem, hogy ezt nem tudom elhinni, biztos csak álmodom, de nagyon kellett pisilnem, kimentem és amikor visszamentem a szobába, a barátom eltűnt és elkezdtem eszeveszetten ordítani, hogy mégsincs itt, mégis csak álom, és erre felébredtem tényleg bőgve és kimentem pisilni bőgve.
2012. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mindig különös dolgokat álmodok.

Ami még furcsább,álmomban néha előfordul,hogy tisztában vagyok azzal,hogy az nem valóság.

Volt olyan,hogy valahonnan magasról le kellett,hogy ugorjak,és megtettem,mert tudtam,ez csak egy álom,és nem eshet bajom.Nagyon furcsa,nem igazán tudom elmagyarázni.De valóban tudtam úgymond irányítani.

A másik furcsa az volt miután meghalt a nagymamám,vagy 5 alkalommal álmodtam vele.Minden alkalommal,vagy hullafoltos volt,vagy később az álmomban hunyt el.És nem értettem,mert tisztában voltam vele,hogy ő már halott,nem értettem akkor mit csinál itt.

Gyakran álmodom,hogy menekülök,vagy éppen bujkálok valaki elől.Illetve sokszor voltam már terhes álmomban.

Szintén különös,hogy a szexuális álmaim 90% lezbikus,mindig nővel történik az aktus,holott teljesen hetero vagyok.

A legrosszabb,egy visszatérő rémálom.Mindig valaki el akar kapni,megölni.Torkom szakadtából üvöltök,és egy szál hang sem jön ki a torkomon.Borzalmas.Ebből az álomból mindig lefőve,vagy sírva ébredek.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe.Neked ? :)

2012. szept. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 liliann13 válasza:
mostanában olyanokat álmodok, hogy emberek kerülnek veszélybe (állattámadás - létező és nem létező állatok -, természeti katasztrófa, idegen életforma - UFO - támadása, stb.), én meg megmentem őket. Mindig van különleges képességem pl.: alakváltás (farkasként harcolok más állatok - ragadozók - ellen), vagy irányítom a tüzet, vizet, levegőt, földet (földrengést tudok kelteni, vagy homokvihart, akár zárt térben is), villámokat szórok, vagy az akaratommal egy darab fémből fegyvert tudok alkotni; néha repülni is tudok (szárnyaim vannak). Általában az ismerőseim (munkatársak, rokonok) azok, akik veszélybe kerülnek.
2012. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
álmodtam egy sráccal, tök ismeretlen volt. néhány hét múlva kiderült hogy létezik az életben is... de nem vette fel velem a kapcsolatot.
2014. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!