Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Orultok, hogy nalunk negy...

Orultok, hogy nalunk negy evszak van?

Figyelt kérdés

Most nyar volt, meleg strandoltunk. Ossz van es lassan jon a tel, jobbik esetben sok hoval szankozni hogolyozni fogunk.

Szoval mindenbol jutt nekunk egy kicsi.

Egy baratom tegnap elutazott, mert utalja a hideget es mar jo ideje kulfoldon dolgozik ahol mindig meleg van ide is csak akkor jon ha meleg van, nyaron.

Ti szeretitek hogy ilyen is meg olyan is jutt nekunk


2012. szept. 13. 14:03
1 2
 1/12 anonim válasza:

Én szeretem,csak ezek az átállások ne lennének ilyen hirtelen:(

Már most beteg a lányom is meg én is:(

2012. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én alapjába véve utálom a meleget, ami nálam ott kezdődik, hogy 35°C.

Mások imádják és nem egyszer mondják (főleg nyáron), hogy legyen már 40-45°C.

Én nyáron voltam terhes (legmelegebb időszakban). Otthon majd' meghaltam, nem bírtam. Tudom, a testem nagyobb súlyt cipelt ilyenkor, de régebben sem bírtam, ha 5 perc után már folyt rólam a víz. Pedig nem vagyok telt, se kövér. Szimplán 55 kiló vagyok!


Ősszel születtem, így szeretem. Főleg, ha esik.


Telet sem csípem, főleg, ha - 10-12 °C van. De inkább felfele öltözöm, mint nyáron lefele. Tudod, a bőrömet nem bírom lenyúzni a melegtől.. erre még nem vagyok képes! :(


Tavaszt pedig egyszerűen imádom! Szerintem az egyik legszebb évszak.


Az évszakok is olyanok, mint a korosztályok.

Tavasszal még fiatal vagy, de télen már a halálodon vagy.

2012. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

örülnék, ha nem úgy lenne, hogy 40 fokból egy nap alatt 13, aztán meg 26, és télen havazna, nem pedig a szürkseéget néznék hónapokig

de ami van az nem normális, ezért inkább maradnék az örök nyárnál

2012. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

gyűlölöm :D

Nagyon örülnék sok emberrel ellentétben,hogy csak tavasz és nyár váltakozna..

Abból lenne csak rossz hogy jönnének ilyen extrém bogarak meg kígyók de én imádom a meleget!! A kedvem,a közérzetem,minden jobb a melegben! örülnék ha megszűnne a tél.

2012. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annak örülnék ha csak tavasz lenne. Nincs az a dög meleg, kellemes 20 fok körüli hőmérséklet, virágzó fák, illatos virágok. Hmmmm....:D
2012. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Utálom az összes évszakot.
2012. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tél ne legyen.

fázok kint. Hazajövök, fázok bent, amíg tüzet nem gyújtok kályhába (negyed óra kb.), majd még melegíteni is kezdi a kihűlt házat.

Lehangoló, sötét, nyálkás, nyirkos, szürke, hideg, havas, jeges.

Esővel és 0 fokkal is jó lenne a tél.

2012. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En kibírnák egy átlagos 20-25 fokos homérsékletet egész éven. Nem kellene téli cuccokra kolteni a pénzt. De biztosan hiányozna a tél, a hoesés.


25N

2012. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én rühellem a 40 fokot és a hőséget,mert olyankor minden bajom van.A szélsőséges hideget sem csípem,mert olyankor sem lehet csinálni semmit,mert hideg van.Szóval utálom a szélsőséges időjárást.De a tavaszt,meg az őszt nagyon szeretem,nem bánnám,ha egy kicsit több lenne belőlük,a mínusz,meg a plusz 100 fokból meg kevesebb.
2012. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem nagyon, főleg a fűtésszezont utálom meg az esős ködös időszakot. Kiegyeznék az állandó 25 fokkal. Állandóan másfajta ruha meg cipő kell, pakolhatom most is át a szekrényt.
2012. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!