Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt a lakótársam...

Miért mondta ezt a lakótársam a legjobb bnőmre? Ez nem gusztustalan?

Figyelt kérdés

Gyors leszek, tegnap itt aludt a legjobb barátnőm, mert a barátja elutazott, nem volt kedve egyedül lenni. Van egy lakótársam, aki a másik szobában lakik, lány. Barátnőm ilyen nagyon szép, barna bőrű, barna hajú lány, csak egy ilyen pántos, rövid hálóing volt rajta, abban aludt. Lakótársam elkezdi nekem, hogy már nem bírja nézni a barátnőmet, mert mikor feljön, mindig így mászkál, ki van mindene és olyan jó nő. Hát mondom fúj, ez hülyén hangzott egy lány szájából. Tök kiakadtam, ez nem gusztustalan kicsit? Rendesen stírölte is a barátnőm seggét. Muszáj volt megkérdeznem, ne harapjátok le a fejemet..Azért ide rakom, mert az olyan családi, hogy "lakótárs", meg mittudomén

20L


2010. aug. 29. 01:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gusztustalan, csak fura. Lehet hogy a lakótársad a lányokat (is) szereti?
2010. aug. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gusztustalan? Elmondta a véleményét...

M szerinted nem jó nő a barátnőd?;)

2010. aug. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valaki úgy mászkál, hogy a fél segge kint van kb. a plafont kell nézni, ha nem akarod látni. És elég idegesítő, ha nem vagy rá kíváncsi. Lehet, hogy mondjuk nincs kedve azt nézni, hogy másnak milyen segge van és úgy van vele, hogy a barátnőd direkt mutogatja, hogy ezt nézd kis anyám nekem mim van ami neked nincs.
2010. aug. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
nem lehet, hogy féltékeny a szépségére? :)
2010. aug. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha még egy férfi mondaná...

de hogy egy nő, hát elég gáz :/

2010. aug. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem úgy gondolta, ahogyan te értetted. Engem is zavarba hoz mások (fél)meztelensége. Képzeld el, hogy egy félmeztelen, gyönyörű (vagy ronda, szinte mindegy) nő libeg előtted fel s alá, te meg nőként azt sem tudod, hogy merre nézz, hogy ne higgye, hogy őt stírölöd.


Egyszer egy kolléganőmmel vidékre küldtek néhány napra, persze közös hotelszobát kaptunk. Én reggel/este bevittem a ruháimat a fürdőbe és zuhanyozás után felöltözve, ruhában/pizsamában jöttem ki. Ő viszont belibbent, majd tök pucéron, kezében a levett ruháival jelent meg, majd fejjel lefelé, égnek álló seggel kutakodott a bőröndjében a ruháiért. Csak egy nőgyógyász láthat ennél mélyebbre :=). Roppant kellemetlen volt, szerintem nem én voltam/vagyok prűd, hanem az ő viselkedése volt rendkívül tapintatlan és ízléstelen. Hangsúlyozom, nem egy gyors ruhaváltás volt, hanem komplett és kitárulkozó meztelenség.

Lehet, hogy a lakótársad is hasonlóan vélekedik, csak az ő receptorai érzékenyebbek. Ne bántódj meg ezen, ha amúgy jól megvagytok, fogadd el őt ilyennek.

2010. aug. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

miért lenne gusztustalan?

lehet, hogy bi a lakótársad. vagy leszbikus.

2010. aug. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

miért lenne gusztustalan?

lehet, hogy bi a lakótársad. vagy leszbikus.


Ja, végül is, mert az tök természetes, még örüljek is neki? biztos nem "féltékenységből" mondta vagy azért mert idegesítette, azt a hanglejtést, meg nézést látni kellett volna. Azt hittem, felfordul a gyomrom.

2010. aug. 29. 08:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak nem lettél féltékeny?
2010. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha látnék rólatok egy fotót, el tudnám dönteni... ;D
2010. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!