Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni fotózni...

Szeretnék megtanulni fotózni . Érdekelne, van vmi jó oldal, vagy könyv amiről tudnék tanulni a fotózásról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekelne, mert ami tanfolyamot találtam az elég drága volt.
2012. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg van, de könnyebb lenne ajánlani, ha tudnánk, mit is szeretnél. Én pl. reprodukciós fényképész voltam. Sajtófotóhoz nem értek. Alapfokú technikai ismeretekre szeretnél szert tenni, fotóművész szeretnél lenni, standfotós, riporter stb.

A jelenleg kapható könyveket nem ismerem, utána kellene néznem. Nekem a Fotósok könyve van meg, abban nagyon sok minden, nagyon alaposan le van írva. Képszerkesztéstől, komponálástól a filmek előhívásán át a nagyításig. A digitális technika akkor még nem létezett, amikor ez a könyv született. Baricz Katalintól is vannak könyveim.

Deák Istvánról tudom, hogy digi fotózásról is van több kötete.

2012. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretnék technikákat elsajátítani , hobbi szinten, tájakat , állatokat szeretnék fotozni .
2012. szept. 15. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!