Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogyan küzditek le a...

Ti hogyan küzditek le a gátlásosságotokat a munkahelyen és hogyan tolerálja ezt a főnökötök?

Figyelt kérdés
Én nagyon gátlásos vagyok, ami miatt egy kicsit ügyetlennek tűnök, pedig nem lennék az, sőt nagyon szorgalmas is vagyok, csak nem vagyok talpraesett. Félek, hogy emiatt el fognak küldeni. (Árufeltöltő vagyok egy hipermarketben) Hogyan lehetnék talpraesettebb szerintetek?

2012. szept. 15. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Én az eddigi tapasztalatomból beszélek, amikor én voltam árú feltöltő diákként nekem csak 1 hétig segítettek és mondták hogy mit hova hogyan tegyem. Utána már elvárták hogy mindent magamtól csináljak önként vegyem észre azt hogy mit hova kell tegyek, kivéve ha olyan munkát adtak amiről szóltak hogy inkább ezt csináljam segítsek másnak stb... Miközben dolgozol ne hajtsd túl magad ne kapkodj szépen nyugodtan csináld a dolgod ha megvagy vele nézd át nehogy probléma legyen és menj a következő munkádért.

A jelenlegi munkahelyemen is hasonló dolgokat csinálok csak azzal a különbséggel hogy ott az autóról pakolok le a raktárba vagy autóra pakolok, mikor mi adódik. Ott a főnököm aki egyébként nagyon rendes és jófej elvárja hogy mindent magunktól csináljuk, mindennek megvan a maga helye a lényeg az ha megjön tudjuk hogy mit hova tegyünk. Nálunk is van egy új srác kb 2 hete jött hozzánk neki mondta a főnök meg mi is mondtuk hogy sose várjon arra hogy mikor mire utasítjuk ha látja hogy valamit csinálni kell akkor automatikusan csinálja. Ha mégsem azt kellene arról úgy is szólna a főnök. A lényeg az hogy légy önálló látszódjon rajtad a munkaszándék, és a lehető legjobban hajtsd végre a feladatodat és akkor nem biztos hogy kivágnak miatta.

2012. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ne is haragudj, de ha te egy ilyen munkától ki vagy bukva akkor mindegy.
2012. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de az árufeltöltésnél mit lehet rosszul csinálni? (kivéve, ha leejt valaki egy törékeny árut)
2012. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban,én csemege pultos voltam és szintén nagyon esetlen.A kollégák jófejek voltak,segítettek mindenben,de egy idő után már ők sem voltak toleránsak.Fogalmam sincs,hogy kell leküzdeni.Ha sokat foglalkozol magaddal,akkor egy idő után talán elmúlik.
2012. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy mit lehet elrontani egy árufeltöltésben??

hmm..Én dolgoztam egy kis üzletben,elvárták,hogy mindent én csináljak,egyik nap,pont jött áru,kipakoltuk...

Én már végeztem(4 órás meló volt),akkor az egyik volt kolleganőm úgy beszólt....hogy raktad ki azt a kávét,nem jól van,hogy néz igy ki..pedig úgy csináltam,ahogy kell..na akkor elmentem és becsaptam az ajtót.

2012. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a jó hogy nem értem annyira a nyelvet így nem értem ha kibeszélnek vagy ha valamit nem jól csinálok...

Általában engem mindig dicsértek hogy jól melózom, bár nemrég kaptam negatívat is pont attól akitől nem vártam volna...:(

2012. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Görcsölj kevesebbet azon, hogy mit gondolhat a főnök vagy a kollégák, és amikor dolgozol, ne azon töprengj, hogy amit és ahogy éppen csinálsz, az ok lehet-e a kirúgásodra. Mindjárt lazább is leszel, ettől ügyesebb, a kedved is jobb lesz és mindenki jobban is fog kedvelni. S máris jóval lecsökkentetted azon okok számát, amiért kirúghatnának.


Gondolj arra, hogy ezt a munkát is megkaptad, amivel nem az isten lábát fogtad meg (ha nem bántódsz meg ezen), ha innen menned kell, akkor utána is ki fogod magad vágni a csávából. Amint nem a félelem irányít, oldottabb leszel és ügyesebb. Szorgalmas vagy és nem büdös neked a munka: 2 dolog, amitől egyből jobb munkaerő vagy sok-sok embernél...

2012. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Hogy mit lehet elrontani egy árufeltöltésben?? "


Akkor ezek szerint nem te rontottad el te f.asz!

Bár most már elgondolkodok, h lehet veled volt a baj...

2012. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is ilyen vagyok és ez sajna a főnököknek nem szimpi a mai világba aki nem nyal ki van rúgva
2012. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"én is ilyen vagyok és ez sajna a főnököknek nem szimpi a mai világba aki nem nyal ki van rúgva"


Szóval vannak a balf.szok és akik nyalnak? Arra nem gondoltál, hogy esetleg van olyan, aki simán csak jól dolgozik?

2012. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!