Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki a munkahely...

Van itt olyan, aki a munkahelyén ismerkedett meg a párjával? Nem volt ebből gond?

Figyelt kérdés
rögtön be mertétek vállalni vagy sokáig nem akartatok összejönni a munkahely miatt. Kollégák h fogadták? együtt maradtatok? mesélnél kicsit? :)
2012. aug. 27. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Apukám egy cég igazgatója volt, anyukám egy irodai dolgozó. Itt ismerkedtek meg egy céges rendezvényen és összejöttek. A kollégák örültek neki. Mindketten elváltak voltak és mindkettőjüknek volt az előző házasságukból 1-1 gyerekük. Egy év múlva összeházasodtak, akkor már terhes volt anya velem, fél év múlva megszülettem. Azóta is együtt vannak (20 éve).
2012. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi így ismerkedtünk meg,azóta össze is házasodtunk,szóval hátrányról nem tudok beszámolni.A cégen belül sok pár/házaspár van,így drukkoltak nekünk.. A közös munkatársak,barátok,céges rendezvények mind mind előny+azonos munaidő-reggel együtt megyünk,együtt ebédelünk- is nagyon jó,. És nem unjuk egymást..
2012. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mert egy barátnőm tanácsolta, h hagyjam azt a pasit aki úgy tetszik nekem a munkahelyemen, mert csak a gond lehet belőle.
2012. aug. 27. 21:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagymamámém anno. Már nincsene együtt mert meghlt a papám.
2012. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtünk, még a volt barátommal éltem. Így csak egy nagyon kellemes munkahelyi baráti kapcsolat alakult ki köztünk. Amikor kolléganőnk úgymond viccelődve felvetette, hogy mi titokban tuti járunk, mert hát olyan jól kijövünk egymással, csak nevettünk rajta. Aztán elköltöztem az extől, és pár hónapra rá találkozót beszéltünk meg kettesben. Nem volt titok senki előtt és nem is aggódtunk, valamint a kollégák is jól fogadták a hírt. Egy irodában dolgoztunk, de önálló munkakörben, így nem zavart be a munkafolyamatba a kettőnk viszonya. Már egyikünk sem dolgozik ott, viszont együtt vagyunk, össze is költöztünk.
2012. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Nézd. Rengeteg munkahelyi kapcsolat szövődik.

Azután este, mindenki megy haza a párjához...

2012. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Anyukám és mostohaapukám is a cégnél jöttek össze, ennek már 11 éve, boldogok. Azt hiszem, egy darabig titkolták, de végül mindenki örült nekik.

Nálunk ez problémás, nem nézik jó szemmel. Főnököm is itt jött össze a feleségével, a lányt megkérték, h keressen másik munkahelyet... De ők is együtt vannak azóta is, ennek is már szerintem vagy 7-8 éve.

2012. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De bizony, gond volt. Idővel el kellett venni feleségül. Azért örömmel tettem.:)
2012. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"mert egy barátnőm tanácsolta, h hagyjam azt a pasit aki úgy tetszik nekem a munkahelyemen, mert csak a gond lehet belőle."


Sok a rossz példa. Nagyban függ az ilyesmi attól, hogy milyen maga a melóhely, mivel foglalkoztok, a feladataitokat egymástól veszitek át vagy sem, közös munkán dolgoztok vagy sem, főnökei vagytok egymásnak vagy sem.

Kellemetlen lehet, ha a munkahely marad, a kapcsolatnak pedig vége és mindennap látnotok kell egymást. Vagy ha a kollégák szurkálódnak veletek. Ha viharos a válás, nem tudják intelligens módon zárni a dolgot a felek, kihathat a munkahelyi életre is.

2012. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
több műszakban dolgozunk, mindenki benn van napi 8 órát, de van h nem is találkozunk. mindenki ül a maga gépénél és intézi az ügyeket. ez egy multi. összedolgozni nem kell
2012. aug. 27. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!