Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék érettebb és...

Hogyan lehetnék érettebb és nőiesebb?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és úgy látom, hogy jó páran sokkal idősebbnek nőiesebbnek és érettebbek néznek ki mint és. És ez eléggé zavar, mert nem akarok fiatalabbnak kinézni mint ami vagyok! Éretten viselkedem ezt mondják! Van mellem, fenekem és derekam is. Nem vagyok pálcika típus de kövér sem. De az arcom sztem gyerekes. Elszomorít. Sminkelem egy picit magam, hogy jobb legyen (korrektor, szempillaspirál) de így sem. Mit tegyek ennek érdekében, hogy idősebbnek mondjanak ne 2-3 évvel fiatalabbnak? köszi ellőre is L/15
2012. szept. 15. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Légy ÖNMAGAD!!!

Ne akarj se idősebbnek, se fiatalabbnak kinézni, mint amilyen valójában vagy, főleg ne akarj másokra hasonlítani...


Ráérsz még érettnek és nőiesebnek kinézni majd 10 év múlva, most örülj neki, hogy egy édes kislány vagy!

2012. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát megértelek..Múltkor az utcán barátnőmhöz odajött 2 lány..dumáltunk aztán elmentek..kérdeztem barátnőmtől, hogy "Melyik középsuliból ismered őket?"...erre ő "Nem középsulisok..a volt általános sulimból ismerem őket..hatodikosok"...énmeg: o.O"...

..ledöbbentem...úgy néztek ki mint egy 16-17 éves lány...és kicsit..."kicsit"..elgondolkodtam azon, hogy te jó ég..egy 13 éves lány idősebbnek néz ki nálam...


Na de, hogy a kérdésedre is választ adjak:

Az sajna főleg az arcodon genetikádon múlik...Már nyúlnia kellett a fejednek, mert 15 vagy ..szóval ezen a kamaszkori "válságon" már át kellett esned, de még változhat a fejed formája...


Az sem mindegy, hogy milyen sminket hordasz és sokszor egy új frizura is sokat nőiesíthet rajtad...


Ha esetleg gondolod, küldhetsz egy képet privátban, akkor tudok tanácsod adni, mármint személyre szabott t6anácsot..

De persze azt is megértem, ha ezt kihagyod "nehogy valaki felismerjen"..bár kétlem, hogy ismernénk egymást:D

Mindenesetre ha akarod, bármikor küldheted a lépet..vagy keresel egy hozzád hasonló lányt és annak a képét..:)

16/L

2012. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a nyúlás megvolt és alapból ovális fejem van azt mondják de nem tudom még is ha látom a nővérem 8.os képeit ő olyan érett és idős és nőies :( én meg most...
2012. szept. 15. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!