Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan jellemeznéd a főnöködet?

Hogyan jellemeznéd a főnöködet?

Figyelt kérdés
Beazonosíthatóság nélkül érdekelne a munkakör és a főnök szervezeten belüli státusza is.
2012. szept. 15. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A szüleim :)) Szóval én bírom őket :))
2012. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az egy állat.

Ő a cégtulajdonos egyébként. Vagyis neki mindent szabad.

2012. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Áruösszekészítő,bérmunka raktár, a fő főnököt nem ismerem, külföldön van, az ittenit megbízottat se sűrűn látni,de ha látod akkor mindig vigyorog, a műszakvezetők változóak(hangulat emberek) a bérmunka főnök is mindig vigyorog( ő már azért mert tudja mennyi húz le rólunk) összességében a raktári vezetőség közepes a bérmunka főnök meg közepes alatti.
2012. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Embernek nincs vele baj, bár egy nyaller szemét, de főnöknek egyenesen szörnyű. Mindig úgy ugráltat mindenkit, mintha olyan egyszerű lenne, de ő még sose csinálta.
2012. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó a főnököm. Korrekt ember, okos is. Rossszat nem tudnék mondani rá. Van egy hibálya viszont. Megült azon, hogy főnök, s nem mint mérnök. A jó főnök, ha mérnök, akkor mérnök főnök egyben.
2012. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vállalkozás.

Csak jót tudok mondani magamról...

:-)

2012. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írott média, ő a területi góré.

Nem rossz ember, de hajlamos többnek hinni magát, mint amennyi valójában. Hangulatember és előfordul, hogy elhagyja a logikus gondolkodás.

2012. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs főnököm, de volt főnök is megfelel, akkor itt a jellemzésük:


1.Kínai üzlet.A fő-főnökök(2db), tulajdonképpen rendesek voltak, beszélgetni nem sokat lehetett velük, mert nem nagyon értették a magyart.Ha valahonnan(vendéglő)ételt , kávét hoztak maguknak, mindig előbb minket kínáltak meg, pedig volt nekünk is külön ebédszünetünk.Nem voltak szemétkedők, nem játszották a főnököt.Csak arra kellett ügyelni, hogy mindíg rend tisztaság legyen, meg azt nem nagyon csípték, ha üldögélünk, na meg nem szerették fizetni utánunk a járulékokat, de mint emberrel nem volt velük különösebb gond.


2.Mikor dajkaként dolgoztam, nagyon rendes, idős főnökasszonyt fogtam ki.Sajnos keveset járt be a munkahelyre és olyankor "elszabadult a pokol".Nem csak azzal törődött, hogy a munka kész legyen, hanem a beosztottjait is igyekezett megismerni, egyénileg segíteni, vezetni mindenkit.Nagyon humánus személyiség volt, a többiek tartottak tőle és engem , mint új dolgozót is riogattak vele de én sosem láttam őt "veszélyesnek".

Mikor problémáim adódtak a munkahelyen, fordított arra is energiát, hogy a legjobb megoldást találja meg számomra.Szóval, róla sem mondhatok rosszat.


3.Mikor egy alapítványnál dolgoztam, érdekes, fiatal főnökasszonyt kaptam.A megjelenése elég egyedi volt.A modora kedves, barátságos, érdeklődő.Egyáltalán nem volt szigorú az alkalmazottakhoz, mindenki a maga tempójában, lazán csinálhatta a dolgát, mégis mindenki tudta, mi a dolga.Minden nap volt hozzánk valami kedves szava, megköszönte a munkánkat.


Szóval a főnökökről csak jót mondhatok, szerencsére tipikus bunkó főnökkel még nem volt dolgom.A kollégák között viszont minden munkahelyemen előfordult egy-egy tapló, akik nem könnyítették meg az életem..


Ja, de majd el felejtettem, volt egy kórházi melóm is.Ott is csak egyszer-kétszer futottam össze a "nagy"főnökasszonnyal, na őt nem nagyon kedveltem.Egyszer késtem egy téli napon, mert ónos eső esett és lassan tudtam haladni csak, mivel anyakamat még a főnökasszony kedvéért sem szerettem volna kitörni.Persze szembetalálkoztam vele a folyosón, ő megkopogtatta az óráját és húzta a száját.Arról sem szólt, csak az utolsó pillanatban, hogy meg fog szűnni a munkaköröm, de előtte ezt titokban a többi kollégával már megbeszélte.A helyettese is idióta volt, azt hitte, mert a főnökasszony helyettese, akkor ő az atyaisten.

Jobb is, hogy nem voltam soká azon munkahelyen.

2012. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Közalkalmazotti státusz 3 munkahely. A csoport vezető ismérvei: Képmutató,sunyi,kétszínű,simamodorú,konfliktuskerülő. Az Igazgató ismérvei: Első számú: intézzétek ti el,én nem vagyok felelős,barátságos mosolygós sunyi, tőlem akár ki is nyírhatjátok egymást csak az én pozícióm maradjon.

2. számú igazgató : paranoiás,paranoiás, és paranoiás, kirúgom,ha valamiért nem szimpi, aki szimpi arról 100% gondoskodom, mert én együttérző vagyok. Ja és 1 kivételével még a jellemzőjük: pletyka,pletyka,pletyka....

2012. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!