Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt a családodban mostanában...

Volt a családodban mostanában munkanélküli? Mi volt a véleménye a Munkaügyi Központ "segítőkészségével" tevékenységével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 12:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
hát nem volt vele megelégedve.
2012. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Jelentem itt vagyok, a MK pedig mehet a pcsába.
2012. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

A családban csak én vagyok munkanélkül, elmentem felvettek a nyílvántartásba utána kérdezgetett mindenféle marhaságot, mondom bármikor munkát tudok vállalni, Azóta is hívnak :D

Írtó nagy hülyeség ez a munkanélküli központ, semmit nem segítenek, ha magamtól nem keresek munkát megehet a fene.. Mert hogy ők biztos nem fognak időt fordítani rám az fix


Tanfolyamokról meg annyit hogy aki ingyenesre vár, az várhat 3-5hónapig is mire olyat indítanak ami érdekli az illetőt

Vissaz se fogok menni a következő időpontra, mert felesleges ne rabolják az időmet ilyen butaságokkal

Utazzak csak azért 1órát hogy beírjanak az adatbázisba hogy megjelentem, utána selavi :D

20/F

2012. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Én eddig két városban voltam regisztrálva, Debrecenben gyors volt az ügyintézés és kedves, Miskolcon iszonyat lassú, ott már nem emlékszem a "minőségre", és egyik helyen sem tudtak segíteni semmit.


Persze családtagjaim-szüleim- mindig vegzáltak, hogy menjek be hetente többször, az én hibám, hogy nem kérdezősködöm "jól", ezért nem tudnak segíteni.


A harmadik városban, ahol jelenleg élek, már nem is regisztráltam, de szerencsére itt találtam munkát.

2012. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

# 3


Tanfolyamokkal kapcsolatban igaza van, plusz sok helyről hallottam, hogy először "ismerősöket" vesznek fel.

De tényleg inkább az idegesített, hogy apám üvöltözött velem, meg csodát várt ettől az intézménytől.


4. válaszadó voltam.

2012. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

3., szó szerint ugyanez a szitum.


3 diplomával, 2 nyelvből felsőfokú nyelvtudással(egyik ebből az angol, a másik az olasz), egy harmadik nyelvből(német) társalgási szintű nyelvtudással rendelkezem.


Alkalmi munkáim vannak.Pl. tolmácsoltam Szombathelyen a Savaria Karneválban egy olasz csoportnak, amúgy semmi...


A MK meg nem segít semmit, beírják, hogy megjelentél, és mondják, hogy keress magadnak, aztán ha találtál, akkor jelentsd be, ők meg majd beírják a megfelelő papír megfelelő rubrikájába, hogy az illető elhelyezkedett... vagy valami ilyesmit


Amúgy segítség az nuku...

2012. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Annak üzenem, aki lepontozott:

nem tudom mi értelme volt, információt adtam át, de remélem ettől szebb napod lesz.;)

2012. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tanulságos válaszokat. Természetesen mindenkit felpontoztam.

Ha lehet akkor települést vagy országrészt is irjatok.

2012. szept. 15. 13:22
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem segítettek.

Annyi volt, hogy járjak vissza havonta, és mondjam meg, hogy találtam-e munkát.

Ez nem segítség!

Tanfolyamból volt a hegesztő, és az ács-állványozó, na, dehát én nő vagyok, nekem ez nem volt megfelelő.

Úgyhogy a segítség egy nagy semmi volt.

2012. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

A M. K. "pitiánerségét" bizonyítja, hogy a kiskönyvbe két "személyi adatok" oldal van. Ha valaki leadja akkor utána kitépik az oldalt majd, kiadják a félig betelt könyvet egy másik személynek. :)

De van akinek még kiskönyvet sem adnak, csak egy sima másolt lapra pecsételgetnek neki. :)

Tényleg csak azért vannak, hogy nekik munkájuk legyen! Segítség az meg semmi, csak egyszerű adminisztráció az egész.

2012. szept. 15. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!