Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet olyat mondani egy...

Hogy lehet olyat mondani egy emberre, hogy haljon meg csak azért, mert meleg?

Figyelt kérdés
nekem nincs velük semmi bajom,de ez már nekem fáj,hogy így lenéznek valakit,egy olyasvalamiért,amiről nem tehet,merthogy gondolom nem ő választotta ezt..
2012. szept. 15. 19:09
 1/3 anonim válasza:
Hát ez elég durva. Én sem vagyok meleg de akkor sem mondunk ilyet senkire attól még hogy olyan tulajdonsága van ami másnak nem tetszik. Fogadok hogy annak aki ezt mondta a sértettre, neki is van olyan dolga ami másnak nem tetszik, de mégsem mondja neki hogy haljon meg.
2012. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%

Nézd, vannak olyan emberek akik úgy gondolják ez nem helyes, természet ellenes, undorító dolog.


Való igaz, hogy nem tudatosan választotta ezt az az ember, de ne legyél ilyen szűk látókörű. Gondolj csak bele, egy pedofilnak te is biztosan a halálát kívánnád, és ő ugyanúgy nem tehet róla, hogy erre izgul. Mégha meg se erőszakol senkit, ilyeneket néz az interneten, mert ha nem ezt tenné abba beleőrülne. Hasonlóképpen a homoszexuálusok is.


Egyébként a homoszexualitás egy pszichoszexuális zavar, ami a közhírrel ellentétben nem genetikailag kódolt, hanem kiskorban, külső (nem a biológiai identitásnak megfelelő) hatásokól alakul ki, ami általában a gyerek nemének nem megfelelő szülői viselkedéstől eredesztethető (pl. a fiúgyermekekhez az anya túlságosan is gyengéd, esetleg nincs apafigura az életében). Nem szeretnék jobban belemenni mert ez egyenlőre tudományosan még nem tisztázott de ha érdekel olvass utána.

2012. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én senkinek nem kívánom a halálát! főleg ha nem is ismerem, mert pedot írtál,és olyat nem ismerek..de amúgy se
2012. szept. 15. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!