Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ránézésre meg lehet mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ránézésre meg lehet mondani hogy ki a meleg?

Figyelt kérdés
Egy átlagos emberről. Aki nem vállalja fel, szal nem úgy öltözködik, szal Mi alapján titulálják az embert homárnak?
2010. jún. 28. 08:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%
izgulsz, hogy le fogsz bukni vagy mi? :/
2010. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
nincs kedve soha csajozni, ha 1 haverodrol van szó beakarnád csajoztatni 1 jó nővel mindig ellenáll még akkoris ha a csaj elkezd nyomulni. Ja és ha felhoznád h buz1vagy? a végletekig tagadja és vérig lesz sértve. Legalábbis én erre gondolnék.
2010. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Csak kérdezem te búza, ha már valami érdekel baszod már rögtön rám kell tenni a kibaxott kérdésemet te nyomorék svéd.
2010. jún. 28. 08:49
 4/21 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de ha valaki nekem pl felhozná , hogy homár vagyok, mert nem volt még barátnőm, nem sok választana el attól, hogy megüssem az illetőt...
2010. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
9%
akkor még homárabbnak néznének, mert a többiek vszinü csak poénra vennék teviszont komolyan. Ami megint igazolja h homár vagy. Köszöntem.
2010. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mármint ugyértem ha társaságba vagyunk, és haverságrol van szó idegenről senki nemtud semmit ugyebár
2010. jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge nem veszi magára. Vagy poénra veszed
2010. jún. 28. 08:55
 8/21 A kérdező kommentje:
De nem azt kérdeztem mit csinálnál ha rád mondják hanem ... ááh banyek sok IQ betyár.
2010. jún. 28. 08:56
 9/21 Timi: ) ***** válasza:
48%

Szerintem meglehet állapítani" úgy mond,én pl. a mozgása,járása,és főleg a gesztusai valamint a hangja alapján mondanám azt,hogy homár",ha már így fejezted ki magad.Hangja olyan kényeskedő,annak aki meleg, akaratlanul is tesz női mozdulatokat...pl.keresztbe tett láb leüléskor,vagy a kézfej előrebiccentése,stb.dolgok.Én ezekből a tulajdonságokból vonnám le azt,hogy meleg...de ez csak az én véleményem,ha valaki nem így gondolja,javítson ki!

23/L

2010. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem egész pontosan meg lehet állapítani. Ha nem is öltözködésből, viselkedésből tuti. Pl van egy srác, velem jár fősulira, de amilyen hangon, és ahogy az beszél tuti csakis homár lehet. Vagy régen volt oszttársam gimiben, na ő is tagadta ahogy tudta, meg jött a metroszexuális dumával, meg hogy van csaja, de amig nem smárolt egy másik sráccal még hihető is volt XD Egyébként meg amelyik srácnak több lány barátja van mint fiú ott kezdj gyanakodni. ( a kivétel erősíti a szabályt)
2010. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!