Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a csaj normális? Velem van...

Ez a csaj normális? Velem van a baj vagy vele?

Figyelt kérdés
Egyik szobatársam valami elképesztő módon viselkedik. Lányról van szó. Állandóan böfög, de látszik, hogy direkt csinálja, aztán kiröhögi magát, hogy milyen disznó. Olyan kifejezéseket használ, hogy legszívesebben szájba vágnám. Én már sok mindent hallottam, de egyetemista, elvileg kulturált, felnőtt nőt így beszélni ezelőtt még soha, pedig Borsod megyéből jöttem. Az ágya körül mindig szét van szórva a szemét, a ruháit nem hajtja össze, hanem csak begórja a szekrénybe vagy az ágyán hagyja. A szobában egy szál bugyiban+melltartóban mászkál, de volt már, hogy ki is ment úgy a folyosóra mutogatni magát a fiúknak. Eszik a tányérjából, majd ott hagyja másnapig koszosan, és mikor legközelebb eszik belőle, előtte ki se öblíti. A többi szobatársamat ez úgy tűnik, nem zavarja, de én már rosszul vagyok tőle, ha csak meglátom. Ha megtehetném, legszívesebben kiköltöznék, de nincs hova mennem. Velem van a baj, vagy tényleg nem normális ez a viselkedés?
2012. szept. 16. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Rosszul nevelték ha egyetemista már nem nagyon menthető
2012. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a mi családunkban is megfigyelhető eseteket veszem alapul, inkább afféle szorongó-elhanyagolt típusúnak tűnik. Sokféle lehet, ebből szerintem nehéz megmondani, hogy ,,belülről'' mennyire normális. Emberileg milyen? Lehet beszélgetni vele, jóindulatú? A mi családunkban is sok rossz dolog van, de nem mindenki vált rosszá, csak hát a legtöbb családtag mindenféle furcsa bántalmazások közepette nőtt fel. Van, aki elviselhetetlenné vált (pl. kegyetlenné, durvává), de van, aki csak furcsa lett, de még lehet vele beszélgetni meg még jóindulatú annyira hogy szót lehessen érteni vele.
2012. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!