Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jött egy új csaj az osztályba....

Jött egy új csaj az osztályba. Első két nap semmi érdekesett nemvettünk észre csak annyit hogy a cigány osztálytársunkkal lóg. Aztán ma bejött a nagy-magyarországos pólójába. Normális ez?

Figyelt kérdés

Plussz még láttam a piros,fehér,zöldes övét na meg egy olyan kitűzőt amire rávolt írva "Magyar vagyok".De akkor mi veheti rá hogy pont egy romával barátkozzon?

Van még az osztályban három nemzeti érzelmű srác akikkel beszélgettünk erről és ők is totál kiakadtak....

Félreértés ne essék én nem vagyok jobboldali,de nagyon furcsának találtam a helyzetet és nemtudtam hova rakni.

16/L


2010. febr. 18. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Ugye, nem gondolod azt, hogy magyar ember nem barátkozhat romával??

Ne legyél korlátolt!!

Tartsuk/tartsátok már tiszteletben egymás véleményét! Szíve-joga azzal beszélgetni, akivel akar!

2010. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
85%

na ez ilyenek miatt pecsételik meg az összes nemzeti érzelmű embert...

az egy dolog h nemzeti érzelmű, de az nem tartozik össze azzal, hogy utálja-nemszeresse a cigányokat, vagy rasszista legyen...attól h neki a haza az első, lehet h nincs baja más fajokkal...csak mostmár sok az ilyen aki kikiáltja nemzeti érzelmű és rasszista...gondolom a három srác is ilyen...ezzel nemlenne baj addig amíg a nép, nem használná eggyüt a kettőt ezek az emberek miatt...ezért ha már vki nemzeti érzelmű akkor egyből csúnya rasszista....

-egy nemzeti érzelmű-

2010. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés gáz:DDD

Miért ne haverkodhatna egy romával? Csak,mert szereti az azt országot ahol él és született? Nem kell mindjárt cigány utálónak lenni csak,mert magyar vagyok kitűzőt használ valaki,ilyen alapon akkor nem kéne haverkodni mondjuk egy spanyol emberrel,mert ő sem magyar.

2010. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, és még a nemzeti érzelműek a kirekesztőek. :)

Ennyit erről.

2010. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
De mi a baj a Nagy-Magyarországos pólóval? Nem tetszik, hogy van akiben van még egy kis érzés, és gondol a határon túli társaira, vagy a kisebbségre?
2010. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg csak divatból hordja.
2010. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

JAJJ... nem gondolod,hogy aki utálja a cigányok viselkedését,az minden cigányt utál???!!!

Ez csak a kicsiknél van ám,nem szabad mindenkit azonnal elítélni!Lehet pont arra kiváncsi,hogy cigány létére rendes e a csaj,vagy ugyanolyan,mint az átlag..erre nem is gondoltok?Vagy ezért úgy kell utálnotok magyar társatokat,mint amennyire a cigányokat utáljátok?Miféle dolog lenne egy esélyt sem adni valakinek,azért,mert a fajtája nagyrésze szemétláda?!Baromi jópofa ezt így hirdetnetek,csak elég ciki is!Nem szép amit csinálnak,de akik nem adnak nekik esélyt sem,hogy bebizonyítsák,ők nem olyanok,mint a fajtájuk,az ugyanolyan vétek Magyarország ellen!Mert akkor a jókat is elűzitek,és magatok ellen fordítjátok őket is!És akkor ők fognak megbélyegezni titeket,hungarista jelképet viselőket,hogy titeket kell utálni,mert azt hiszitek ők is ugyanazt csinálják,mint a rossz élősködő putris fajtársaik..Ez csak ellenségeskedést szül,egyre több erőszakot,és sosem fog itt normális világ lenni..És képzeld,néhány cigány ugyan ezt mondja,meg azt,hogy az ő fajtája mocskosabb a magyarnál,és hogy szégyenli a fajtáját!Na!Ilyen is van,de ti még őt is bántanátok..miért?merthogy elvileg egyet értetek mindenben..csak ugye a bőre..az...bravo!

2010. febr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Salx Narval ***** válasza:
100%
Te és a barátaid gondolkodásával vannak problémák, nem az övével.Van mit tanulnotok tőle.
2010. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is nemzeti érzelmű vagyok,jobbikos is, és nagyon szeretem a hazámat és a magyar hagyományokat. De ez nem jelenti azt,hogy mindenki mást utálni kell! Nekem is vannak cigány barátnőim és nagyon szeretem őket... akkor már nem lehetek igazi magyar? Csak azokat a cigányokat utálom, akik tényleg ártanak nekem és a hazámnak. És ez lenne a normális. Nem faji alapon kell ítélni, hanem viselkedés alapján. Az ilyen emberek miatt mondhatják a jobbikosokra, hogy rasszisták és kirekesztők, mint amilyenek azok a srácok... Minket hoznak kellemetlen helyzetbe, minket járatnak le ezzel.


20/L

2010. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
16 évesekről beszélünk könyörgöm.
2010. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!