Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Családi streszt, feszűltséget...

Családi streszt, feszűltséget hogyan vezetitek le?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
boxolni járok, ajánlom neked is
2012. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A streSSZ az két sz:)
2012. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Feszültség meg rövid ü ha már itt tartunk, az előbb kellett volna észrevenni :D

Egyébként pedig bármilyen sport megteszi, ami kifáraszt. Esetleg nekem a jóga vált még be.

2012. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
felraktam a telefonomra meditációkat, és ha úgy érzem felakarok robbanni akkor félrevonulok meditálni, aztán van hogy el is alszom rajta :S :D
2012. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férjem félrelépéssel oldotta meg.Nem sok sikerrel,most még jobban stresszel mert elválok.
2012. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
verem az asszonyt
2012. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szintén boxolni járok, heti 3x. nem tudom mit kezdenék magammal, ha ott nem vezethetném le azt a hatalmas mennyiségű stresszt és fájdalmat, amit az alkoholista apám nap mint nap okoz anyámnak, a testvéreimnek, és nekem..
2012. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!