Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lenne egy évetek, Erdélybe...

Ha lenne egy évetek, Erdélybe vagy Afrikába, esetleg Ázsiába mennétek árvaházba önkénteskedni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 15:41
 1/10 anonim válasza:
100%
Ezek közül mindenképpen haza mennék, szóval Erdélybe.
2012. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát Erdélybe semmiképp, mert közelésge miatt valszeg később is el tudok oda látogatni, míg a másik két célpont anyagilag és főleg majd család mellett már nehezen beszervezhetőkésőbb. A magam részéről Afrikát választanám, de nyilván attól is függ mit és hol kell csinálni.
2012. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ava87 ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, hogy Erdélybe bármikor elmehetek, nincs messze annyira. Ha Afrika és Ázsia között kéne választani... nem is tudom, talán Ázsia. Persze tudom, hogy itt nem az utazgatás a lényeg, ez nem nyaralás, de az önkéntes munkával nekem nincs semmi bajom, szóval ez a része alap, ha lenne egy évem, én is elmennék, csak hát család mellett ezt már nem tehetem meg. De azért mégis úgy vagyok vele, hogy lássak már valamit ott, ahova megyek, és akkor inkább Ázsiát látnám. Segítő kézre meg mindenhol szükség van.
2012. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ava87 ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy talán Afrikában ez némiképp veszélyesebb, de persze nem mindegy, hogy hol, melyik részen. Én ott azért jobban félnék.
2012. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Mindenképpen Afrika
2012. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Japán,és Ausztrália nekem a menő.
2012. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Erdély eszméletlenül gyönyörű. Egyszer jártam ott és hihetetlen. Szóval oda. :)
2012. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sokat nem utaznék ahhoz, hogy segíteni tudjak. Szóval maradnék itthon, van itt elég segítségre szoruló ember.
2012. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyikre se vagyok kíváncsi
2012. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az amerikai gettókba mennék.
2012. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!