Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lenézőek, bunkók a...

Miért lenézőek, bunkók a Douglas-ben az eladók?

Figyelt kérdés

Gyakran benézek, megillatozok parfümöket, veszek parfümöt. Akárhányszor bemegyek, szinte kinéznek az ott dolgozók. Tény, hogy nem vagyok egy 'milliomos' cicababa, mint általában, akik oda járnak. Az elmúlt fél-egy éve be sem tettem oda a lábam. Legutóbb, a barátommal voltam ott, aki véletlenül levert egy parfümöt. Tudni kell róla, hogy 203 centi, és izmos, ennek ellenére iszonyatosan primitív, lenéző módon jött oda egy eladó, hogy 'miben segíthetek?' Nagyon ideges lett e miatt, és már ő is tapasztalta, amit én (pedig ő sem szakadt, meg semmi, hogy kinézzék).


Ma ennek ellenére bementem, mert venni szerettem volna venni egy Box-Of-Beauty-t, mert sok bloggernél láttam, tetszett, és szerettem volna egyet. Azt nem tudtam, hogy kell hozzá törzsvásárlói kártya, ami ugye nekem nincsen. Lehúzta a pénztárnál a nő, iszonyatosan durván mondta, hogy kéri a torzsvasalói kártyát. Mondtam, hogy nincs, és már majdnem elküldött melegebb éghajlatokra (mellesleg a barátom észrevette, hogy amikor parfümöt vettünk, az eladó a saját kártyájára húzta le azt, amit vettünk).



2012. szept. 16. 18:37
 1/6 anonim válasza:
Én ugyan nem szoktam Douglasbe járni... Annál márkásabb parfümöket használok ( ez nem leszólás se semmi de nekem egyszerűen mániám az "igazi" parfüm. AMit általában venni szoktam az 40 körül van . Ez van én a cigire szánt pénzt inkább erre költöm). De találkoztam már ilyen sznob s*ggarcokkal ráadásul nem is olyan jújj de nívós üzletben. Régen nem voltam az de én sajnos elég kötözködő vagyok ilyen helyzetekben és az ilyeneket nyugodtan oszthatod vagy csak értesd meg vele hogy ki az eladó és ki a VEVŐ. Lehet bunkón hangzik de csicskáztasd egy picit hogy hozzon már ezt nézze meg már azt vagy hajolj oda hogy "hmmm maga milyet használ... úúh hááát ahogy érzem semmilyet ajánlom a dezodorokat ott a hátsó sorban" tuti elvörösödik vagy ilyesmi :D
2012. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A barátom akkorát balhézott, hogy csak néztem!
2012. szept. 16. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert Magyarországon vagy.
2012. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom :D mi egyszer a barátnőmmel azt játszottuk ott, hogy egymás képébe fujogáltuk a legdrágább parfümöket (persze csak a testereket). Majdnem kivágott a biztonsági őr, de jó móka volt :D
2012. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha, amikor rossz idő van, és a buszra várok, én is benézek. Sosem vásárolok, magamnak még sosem vettem parfümöt, azt mindig ajándékba szoktam kapni, de mindig körbeszaglászom a nekem való illatokat, hogy tudjam, legközelebb mit kérjek. De mindig úgy néznek rám, mintha ott nyomban ki akarnám rabolni az üzletet,
2012. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a Douglas-ben bunkók, hanem a divatcikkeket forgalmazó üzletekben általában. És plázában már csak élelmiszerboltba, nagy ritkán papír-írószerbe vagy könyvesboltba teszem be a lábam, mert arra semmi szükségem, hogy kinézzenek. Pedig semmi kinéznivaló nincs rajtam, hacsak nem annyi, hogy nem vagyok se divatos, se trendi, mert a divatozásból már egy kicsit kinőttem.
2012. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!