Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mindenhol lenézőek az emberek...

Mindenhol lenézőek az emberek a diszkókban? Mi ez a sznobizmus?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy az emberek nagyon lenézők, lekezelőek a diszkókban egymással.
2011. nov. 12. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Én még soha nem tapasztaltam ilyesmit. Mondjuk én fiatal, csinos, gazdag lány vagyok, szuperdivatos ruhákban járok diszkóba.


:DD Nem, csak hülyéskedtem. Komolyra fordítva: tényleg nem éreztem még, hogy bárki is lenézne. Én szoktam néha elszörnyedve nézni olyanokat, akik úgy berúgtak, hogy négykézláb fetrengenek, vagy elküldöm a maci farkára a fiúkat, akik azt hiszik úgy kell ismerkedni, hogy hátulról hozzámsimulnak (fúj-fúj) de ettől eltekintve inkább jó kis alkalmi társaságok szoktak spontán összeverődni, persze nyilván ez attól is függ, hogy hova jár az ember, a Hajógyári sziget szórakozóhelyei például híresen csak gazdagoknak való helyek.

2011. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem is tudtam, hogy vannak még diszkók
2011. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem még senki nem volt lenéző,és nekem sem szokásom.Àltalában a barátommal vagy társasággal megyek és gyakran kötünk alkalmi barátságokat,dumálunk,együtt piálunk a buliban megismert új emberekkel,más társaságokkal.



21/L

2011. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!