Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel töltöd a napjaid holt...

Mivel töltöd a napjaid holt időit?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amikor utazol (suliba,munkába stb) mivel töltöd a kieső időt? Kihasználod vagy csak bambulsz ki a fejedből?


Én többségében olvasok. Ti meg szoktátok figyelni, hogy ki mit csinál körülöttetek? Hogy milyen könyvet olvas vagy milyen zenét hallgat?stb.


Kérlek írd meg, hogy mit olvasol/hallgatsz/tanulszt vagy épp relaxálsz vagy mit csinálsz? Kort és nemet is kérek!


Köszönettel



2012. szept. 16. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

tekintve a végzős-magyarfaktos mivoltomat, és azt, hogy az iskolába 1 óra alatt érek be, én az utazás során általában a kötelezőket olvasom, esetleg tanulok valami aznapi dogára, felelésre. nem szoktam figyelni az embereket, az évek során undorodni kezdtem tőlük.

17/L

2012. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostanában mit olvasol/tanulsz?
2012. szept. 16. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem sokszor vannak ún. holt időim, de amikor valóban jelentős ideig vagyok rákényszerülve a semmittevésre (pl. amikor hetente egyszer felutazom Pestre vásárolni meg ilyenek, akkor a szakmámmal kapcsolatos könyveket szoktam olvasni.


egyébként én szoktam figyelni a körülöttem lévő embereket a vonaton, és azt látom, hogy a fiatalabbak csörömpölős hülyeséget hallgatnak mp3-on, vagy ilyen csicsás pletykalapokat/kiskegyedet lapozgatnak (ezek főleg az idősebb nénik), esetleg krimit/romantikus regényeket olvasnak. de sokan csak szendvicset esznek és néznek maguk elé amíg el nem alszanak.

2012. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokat általában nem szoktam utazni gyakori sziten. Iskolába kb. 20 perc az utam, ebből 10 lábon, 2-3 földalatti, amire nem érdemes valamit elővenni meg többnyire nincs is nagyon hely és 5-7 perc trolival. Trolin néha könnyebb leckéket csinálok meg vagy semmit. Az a 5-7 perc se olyan sok, hogy ezért érdemes lenne valamit elővenni. Általában én kedvenc hobbimat űzöm és sztorikat találok ki fejben. 18, fiú.
2012. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát utazás közben pl ha megy a család plázázni akkor vagy alszok vagy esetleg sztorizunk, a suliban meg ha laza az óra akkor piszkálom az előttem ülő haverjaimat vagy netezek.
2012. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
el megyek a lovamhoz vagy sétálni. :]
2012. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden utazást olvasással töltök. A téma vegyes. Gyaloglás közben gondolkodom valami aktuális témán. Más holt idő nincs, mert valamit mindig csinálok. Lehet, hogy alszom, lehet, hogy olvasok, tanulok, zenét hallgatok, vagy éppen ide írok.
2012. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok: most épp a gólyakalifát, meg az esti kornélt, meg az édes annát olvasom, kicsit párhuzamosan őket.

tanulni meg mindig az aktuálisat, ami lehet magyar, töri, német, angol, társadalomismeret.

2012. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utazás az buszon 10perc, ahol nincs helyem semmit csinálni, szóvalaz embereket nézem, és hallgatom, mert nem látok ki a zsúfolt buszból.

Vonaton 18-20perc, akkor általábann nézek ki az ablakon. Ha van társam, akkor sem beszélgetünk, volt olyan, hogy olvasott, zenéthallgatott, aludt, vagy tanult. És igen, megnézem, hogy mit olvas(például ő Agatha Christie 10 kicsi indián-t), de azt nem ,hogy milen zenét hallgat. :) még van 10perc sétám, olyankor pedig gondolkozom, hogy beérek-e órára.:D

2012. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!