Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit mondanál a barátaidnak,...

Mit mondanál a barátaidnak, ha tudnád, hogy csak napjaid vannak hátra?

Figyelt kérdés

egy barátom meghalt agydaganatban. halála előtt pár nappal még találkoztunk vele és azt mondta, úgy érzi már nincs sok neki hátra.

persze nem hittük el...de hamarosan meghalt.

20/L


2011. jún. 28. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, részvétem!

Én talán próbálnám minél jobban éreztetni vele, hogy mennyire jó barátom és megköszönni a barátságát. Meg esetleg nosztalgiáznék vele a közös, vicces élményeinkről. Egyébként pedig jó szorosan magamhoz ölelném és bőgnék.

De amúgy nem tudom, mert még soha nem voltam ilyen helyzetben.

2011. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én magamat ismerve semmit.

Lebeszélnék egy jó partit, aztán ennyi. Nem vagyok egy lelkizős típus, ha rólam van szó, mást szívesen meghallgatok.

2011. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a barátot mondanám most,hanem inkább először a nagy szerelmemet.Ha megtudnám,hogy pár napom van hátra,illetve érezném,akkor..megölelném,csókolóznék vele és sírnék a vállán..$$Azt mondanám,hogy legyen boldog,de senkiben se bízzon meg igazán..!Persze nem akarnám sosem,még halálom óráiban sem,hogy másé legyen,utána sem,soha!Ő csak az enyém legyen..:( önző,rossz ember vagyok,ettől talán..mert szeretem,igazán.

A régi legjobb barátnőmnek annyit mondanék,hogy ne felejtsen el és keressen egy olyan barátnőt,aki az én szöges ellentétem,hogy még véletlenül se emlékezzen vissza rám másról..

Anyának annyit,hogy köszönök mindent,apámnak meg,hogy nem kellett volna inni annyit és akkor talán boldogabb család lettünk volna.Az asszonynak nem csend a neve,ezt jól jegyezze meg,és jól vigyázzon édesanyámra!

Mamának csak annyit,hogy tökéletes mama volt,és hogy talán még találkozunk,nem is kell sok idő.Sajnos,nem is kellene sok idő.

Anya barátnőjének azt mondanám,hogy egyetlen perc sem telt el úgy,hogy ne lettem volna hozzá őszinte valamiben..:),és hogy minden maradjon titok,amit elmondtam neki.

Keresztanyámnak meg annyit,hogy az unokáit ne tartsa ilyen lelki terrorba,mint engem..

2011. jún. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ez nagyon szomorú, sajnálom a barátodat, biztosan nagyon fiatal lehetett szegény.

2011. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:

Hát most lehet, hogy borzasztó bunkó leszek, de ha az illető igen jó barátom lenne, és tudnám tuti biztosra, hogy csak néhány napja van, akkor megkérném, hogy küldjön valami jelet a halála után. Hogy tudjam biztosan, hogy van valami a halál után. Meg azért is, hogy tudja, hogy ő rendben van-e ott.

Bocsánat, ha megbántottalak!

2011. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó: miért lettél volna bunkó?

nem gondoltunk arra, hogy tényleg nem találkozunk már vele, mert többször volt olyan, hogy sokkal jobban lett.

:(

mi nem kértünk tőle ilyet, nem volt vallásos.

tényleg fiatal volt, 21 éves.

2011. jún. 28. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!