Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondanak ilyet rólam,...

Miért mondanak ilyet rólam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Keményen sportolok, hogy lemenjem rólam a plusz kiló, és már is kezdett, elkezdett nőni az önbizalmam, egyre jobban éreztem magam. Ma pedig azt hallom vissza, hogy két osztálytársam, akiket teljesen máshogy ismertem, kibeszélnek a hátam mögött, hogy milyen kövér és ronda vagyok. Annyi kis maradék önbecsülésemnek is, hihetetlenül rosszul esett, pedig teljesen másnak ismertem őket öt évig... nem akarom, hogy az utolsó gimis évemről ez maradjon meg, de most iszonyat rosz érzés, legszívesebben nem is léteznék :(
2012. szept. 17. 16:17
 1/3 anonim válasza:
Egyszeruen feltekenyek rad. Ne is torodj veluk.
2012. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de eddig teljesen másnak ismertem őket, és iszonyat nagyon csalódtam. És miért lennének féltékenyek egy csúnya, kövér lányra? Tudom, hogy az vagyok, de igyekszem tenni ellene, és ez nagyon rosszul esik
2012. szept. 17. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

Ne vesszen el az önbizalmad! :)

2012. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!