Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a volt osztaly...

Hogy mondjam el a volt osztalytarsaimnak, hogy nem akarok veluk menni diszkoba? 20/L

Figyelt kérdés

A legtobbnek nincs baratja. Nekem van, kozuluk pedig csak 1nek. Azzal az 1el tartom jobban a kapcsolatot, talizunk hetente, havonta nappal, fagyizo, shopping, csajos temak, meg irogatunk is. Mikor hogy jon ki. A tobbiekkel elegge megszakadt a kapcsolat. Veluk is osszefutok neha, de nem olyanok, mint az az 1. Ha azt mondanam, hogy nincs kedvem veluk menni, azon besertodnenek.

Mar voltam veluk 1-2szor, de nekem nem jott be a diszko, jobban szeretem a hazibulikat, falunapokat, stb. Ok meg diszkomaniasak. Mit mondjak nekik?


2012. szept. 17. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond meg,hogy nem miattuk nem szeretnél menni,hanem egyszerűen te nem élvezed a diszkózást.És hogy ne haragudjanak.Illetve tedd hozzá,hogy egy nyugisabb programra viszont szívesen velük tartasz.Szerintem ennyi jó.Ha ez úgy gondolod nem jönne be náluk,akkor mondd,hogy nem érsz rá.
2012. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VVMMvvmm válasza:
"A legrövidebb út az egyenes!" Legyél őszinte és udvarias.
2012. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 VVMMvvmm válasza:
Legyél őszinte és udvarias! Felkiáltójellel jobb...
2012. szept. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond meg oszinten. Ha ezen tenyleg megsertodnek es kikozositenek meg jol is jarsz, hogy megszabadulsz toluk. Akkor ok meg nem nottek fel agyilag.
2012. szept. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond meg: a diszkóban nem szereted azt az üvöltő zajt, hogy két szót nem lehet beszélni a másikkal. A házibuli csendesebb, ott jobban érzed magad.
2012. szept. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha ezerszer nem mondtam el nekik azt, hogy nem szeretek diszkoba jarni, akkor egyszer sem. Amikor voltam, az mindig ugy lett, hogy beultunk egy max fel orara meginni valamit, de ott sem lehetett normalisan beszelgetni, majd mindenki szetszeledt. 8 lanybol es 2 fiubol allt az osztalyunk, a fiukkal nalunkrol lehetett beszelni, vagy 10 percig, aztan szaladtak csajozni, a lanyok meg max fel orat birtak, es ok is rohantak pasizni, meg inni sokat, sokat. En meg magamra maradtam, szoval, inkabb eljottem.

Ja, es meg van sok olyan jofej koztuk, akik ha egy picit isznak, akkor erdekes dolgokat latnak, igy a baratnom oszerintuk 3 fiura is ramaszott egy este alatt- kozben persze semmi nem tortent- es erre a szarkavarasra majdnem rament a kapcsolata. Mondjuk nem voltam ott, hogy mi tortent, de azert nem a kavaroknak hiszek, hanem a baratnomnek, akit hetfoi reggel a suliban mindenki ugy fogadott, hogy hosszu es erdekes hetvegeje volt, es hogy meseljen.... De szegeny csajszi semmirol sem tudott... Szoval nincs kedvem hozzajuk kimenni...

2012. szept. 18. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mar voltam veluk 1-2szor, de nekem nem jott be a diszko, jobban szeretem a hazibulikat, falunapokat, stb."


Mondd ezt el nekik. És ha ezt nem értik meg, akkor márnem a Te dolgod vigyázni a megsértődésre.

De mi köze ennek ahhoz, hogy kinek van barátja?

2012. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!