Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legtöbb európai országban...

A legtöbb európai országban nem szeretik a cigányokat. A kínaiakkal, négerekkel, törökökkel, arabokkal többnyire megvannak az emberek. Ez nem jelenti egyértelműen, hogy tényleg gond van velük?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy ha egy fehér ember kijön egy törökkel, kínaival, stb, tehát teljesen más kultúrájú emberrel, és egy adott népcsoporttal a legtöbb országban bajuk van az embereknek, akkor már nehezen lehet rasszizmusról beszélni. egy olyan ember aki egy másik embert a bőre színe miatt vallása miatt kinézete miatt utál, az nem fogja szeretni a fent említett külföldieket sem.
2010. jan. 6. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igazad van
2010. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire hogy gond van velük! Mit gondolsz, Indiából miért jöttek ide? Biztosan nem azért mert olyan rossz volt ott...
2010. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkiben tudok valamit szeretni, a törököknél a kajáldában a hangulatot, a jókedvet... A kínaiakkal szeretek alkudozni, meg elmosolygunk egymásmellett. Arabok is jó arcok... De a romák iszonyat irritálnak... Pedig engem aztán nem bántanak, nincs szomszéd, nincs konfliktus, semmi... De amikor egyszer-egyszer itt-ott összefutok velük, és ez a dzsuva, mocsok, ízléstelenek, ordítanak, bunkók, arcoskodnak... Már ahogy csámcsognak a rágók a cigánylányok, attól kivagyok... egyszerűen ez van... iszonyatosan irritálnak. A világ legnyugodtabb embere vagyok, de szinte mindig kiszalad a számon a "mocskos cigány" ha látok egyet... Persze vissza tudom fogni magam, de érdekes, hogy ennyire irritálnak... és mondom, úgy, hogy a köreimet egyáltalán nem zavarják...
2010. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De igen azt jelenti, csak sok barom ezt nem képes felfogni.
2010. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alapfelvetés azért nem egészen igaz. Németországban, ahol a törökök már igen nagy számban élnek, ugyanazok a problémák velük mint itthon a cigókkal. Ugyanez elmondható a Franciaországban élő arabokról is. A fene se bánná a más kultúrájukat, de nem is tudnak és nem is akarnak beilleszkedni. És minél többen lesznek a dolog annál szélsőségesebb méreteket ölt.
2010. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok neked.Én laktam Németországban egy ideig,a törökökkel vannak ugyan bajok,de messze nem akkorák ,mint a cigányokkal.(sok török ismerősöm volt,és általában dolgoznak tanulnak.)
2010. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!