Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ekkora gond az országban a...

Ha ekkora gond az országban a fémlopás, kábellopás, miért nem záratják be a MÉH-telepeket, vagy teszik nagyon szigorúvá az átvételt?

Figyelt kérdés
Nem igaz nem tűnik fel a telepen, ha kábeleket visznek vagy szobordarabokat?
2011. máj. 9. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a méhtelepeseket sem kell félteni! Nagy pénz van a fémben, hogyne vennék át, nem érdekli őket honnan ered.
2011. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ez egy maffia -aki veszi a lopottat az feljebb van, úgy gondolom, (bár nem vagyok maffia szagértő:)
2011. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

pontosan! ez egy nagyon megszervezett hálózat, ez nem olyan egyszerű, hogy ne vegye át és kész. ne viccelj, hát egy csomó telep eleve vasút mellé települ, hogy vigyék csak a frissen lopott rezet pl


úgyhogy magasabb körök vannak mögötte, dehogy akarják ezt átláthatóvá tenni, hiszen gondolj bele, nagyon egyszerű lenne egy ellenőrzött átvételt bevezetni, na csak ez senkinek nem érdeke

2011. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok az illegális átvevőhely is.
2011. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Ez most kb. olyan, hogy miért nem zárják be a zacikat,autókereskedéseket és még sorolhatnám.
2011. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vissza kell államosítani és megszűnik a probléma.
2011. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Történnie kell egy sok halálos áldozattal járó balesetnek, hogy valaki végre tegyen a kábel meg síncsavar lopások ellen?
2011. máj. 9. 10:54
 8/11 tetris ***** válasza:

Szerintem is vissza kellene államosítani a fémátvevő helyeket. Aki pedig illegálisan vesz át, vagy ad le fémet, azt példásan megbüntetni.

Tudom, hogy sokan nem fognak velem egyetérteni, de higgyétek el, elég lenne csak az első tíz kábeltolvajnak levágni a karját a főtéren fényes nappal, mindjárt visszaesne a fémtolvajlás. Sajnálom, de nekem ez a véleményem.

2011. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16:40 Én egyetértek!
2011. máj. 9. 17:27
 10/11 anonim ***** válasza:
jó, hát ilyen államosítási ötleteket sztem manapság el lehet felejteni ... na meg meg lehetne az ellenőrzést oldani így magán kézben is, csak ahogy már szó volt róla, senkinek nem érdeke!
2011. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!