Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a nem...

Tényleg én vagyok a nem normális, csak mert nem érzem jól magam ebben a hideg időben?

Figyelt kérdés
Ismerősökkel csevegtem, és mind azt mondja, élvezi, hogy már végre föl lehet venni zoknit meg pulcsit, és, hogy nincs dög meleg. Mert ha nem tizenöt fok van meg eső, akkor az nyomban dög meleg? És a rossz idő csak azt jelentheti, hogy esik az eső? Az eső nem gond, ha nincs ilyen nagyon hideg, és nem fúj a szél.
2012. szept. 20. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló választ már adtam,de ide is leírom,ha már van időm. Én is sokkal jobban szeretem ezt az időt. Éberen tart,és inkább szívesen öltözöm fel.
2012. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt a rohadt kánikulát, ami az elmúlt időszakban volt, nem bírtam. Volt, amikor rosszul is lettem tőle. Nem feltétlenül ez a kedvenc időjárásom, de örülök neki, mert nem olvad le rólam a legvékonyabb ujjatlan felső sem, nem izzadok, mint egy ló, és nem forr fel az agyvizem az erős napsütéstől. Lehetne egy fokkal melegebb, de ezt az időt sokkal jobban bírom, mint a nagy meleget... szóval én örülök.
2012. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális vagy, különbözőképpen viseljük el az időjárást. Én is a meleget szeretem, a hideget, főleg széllel kombinálva nagyon utálom. Télen meg a minimálisnál hosszabb időre (értsd egyetemre oda-vissza, vagy ügyintézés) ki nem teszem a lábam a házból. Nem vagyok mazochista, hogy fagyoskodjak úgy, hogy van rajtam kb. 5 réteg ruha.
2012. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!