Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogyha néha...

Az normális hogyha néha "kirázza a hideg" (nem tudom hogy írjam le, ez áll hozzá a legközelebb) az agyam egyik felét?

Figyelt kérdés
Nem teljesen olyan mintha zsibbadna... nem is tart sokáig. Most nem tudom hirtelen, hogy csak az egyik felével szokta ezt csinálni, vagy változó. (A jobbra biztos emlékszem.) Nektek szokott ilyen lenni?
2012. ápr. 22. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én, ha meg vagyok fázva, akkor szoktam érezni hasonlót, de nem az "agyam egyik felén", hanem kb. középen... de még senki mástól nem hallottam ilyet, úgyhogy feltételeztem, hogy nem normális, bár nem is ártalmas (mert két évtized alatt sem lett bajom tőle).


Ami igazán érdekes, az az, hogy az agyban nincsenek érzőidegek.

2012. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálam ezt teljesen random műveli. Gondolom ha beteg vagy és akkor csinálja, az normálisnak mondható.
2012. ápr. 23. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!