Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok/fiúk,...

Vannak itt olyan lányok/fiúk, akik szerint a lányok többsége buta, rosszindulatú és inkább fiúkkal barátkozik?

Figyelt kérdés

Unom már, hogy nem lehet itt sem feltenni 1 kérdést, mert egyből ellepik a 2 bites önérzetes "hölgyek". Állandóan okoskodnak, beszólogatnak, személyeskednek, acsarkodnak, mint a hiénák, aztán meglepődnek, ha a férfiaknak nincs jó véleményük az átlag "nő"ről...

Komolyan, mi van a mai nőkkel, ennyire nincs önkritikájuk? Senkit nem zavar ez, hogy ma már nincsenek igazi nők, csak elvétve? Úgy érzem, magam, mintha egy csapat transzi matrózzal töltött kocsmába tévedtem volna be. Úgy látszik a többség "lyuk-lyuk" nemtársamat ez nem is zavarja.


Miért nem lehet elbeszélgetni a másikkal értelmesen csak azért, mert más van a lába közt? Mire fel ez a nagy önteltség? Kit akarnak átvágni ezzel az álarccal?

"Hová tart ez a világ?"



2012. szept. 22. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
a legtöbb válaszoló a 18at sem töltötte be.
2012. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sajnos sokszor 20 feletti emberekről beszélek, már amennyire igaz amit leírnak.
2012. szept. 22. 21:23
 3/10 anonim válasza:
41%
Jaaajmileszitt... Főleg, ha ideírom mellékesen, hogy egyetértek...
2012. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Saját tapasztalataim szerint egy nő nem feltétlen buta. De persze más az IQ (probléma megoldó képesség, tehát a vele született ész) és a vele szerzett tudás. És találkoztam már ilyen-olyan lánnyal de még a legaranyosabbnak tűnő is rossz indulatú más lány társaival szemben. Tehát én úgy látom nagyon sok lány rossz indulatú, felszínes, külsőségnek élő és ennek nincs köze az eszéhez.


18/F

2012. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
És még annyi, hogy persze vannak kivételek, de nem sok. Egyébként ez a külsőségeknek élés nagyon jellemző Magyarországon sajnos, minden csak a látszatnak stb. (van külföldi tapasztalat és ezért van viszonyítási alapom)
2012. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez az oldal nem igazán releváns, ha életkort nézünk, hiszen bárki bármennyi évet írhat magának életkornak.

Rosszindulatú emberek nem csak a válaszolók, hanem a kérdezők között is vannak (NEM RÁD GONDOLOK!), ezért nem érdemes csodálkozni a keményebb válaszokon.

Nagyon zavaró, hogy egyesek tényleg kötekedni járnak ide, és nem érdeklődni, kultúrált módon, de ami igazán zavaró, az az, hogy sem a bunkó kérdezőket, sem a bunkó válaszolókat nem bannolják ki.


Ide szerintem főleg a tizenéves korosztály ír, ami gondolkodásban és világlátásban még nagyon változó, ezért lehet találni mindenféléket.


Meg, szerintem, az intelligencia abszolút független kortól és nemtől.

Nagyképű barmokkal meg ne foglalkozz. Nem érnek annyit.

2012. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Örülök hogy vannak még értelmes emberek a földön. Furcsa is, hogy leírtátok a véleményeteket és még nincs bandaháború meg bannolgatás.


Csak sajnos nem tudok nem foglalkozni velük, ha felteszek 1 normális kérdést, tényleg semmi offenzív nincs benne, és a segítőkészség helyett elkezdenek a saját problémáikba belerángatni, beszólogatni, kioktatni.

Elég fárasztó, ha minden 10. válaszolót lehet csak bennhagyni.


Tudom, hogy ez eleve egy pöcegödör, mert sokan azt hiszik, az arcnélküliség azt jelenti, hogy itt kiélhetik a frusztrációikat, de ennyire nem volt rossz az arány.

És az a baj, hogy ezek az emberek a hétköznapjainkban is ott vannak.


4-esnek szerintem igaza van, mert sokan azzal vagdalkoznak, hogy nekik van diplomájuk, meg magas az iqjuk(persze neten mindenki 3diplomás, 8nyelven beszélő nyelvtantanár, aki szép is hűséges is, és 167 az iqja) csak a megnyilvánulásai inkább egy kocsmatöltelékre emlékeztetnek.

2012. szept. 23. 07:05
 8/10 anonim válasza:

Szép délutánt!

Jó hogy valaki feltett egy ilyen kérdést, mert ezzel picit én nekem is felnyitotta a szememet. Bár igaz, én pont abba a korosztályba tartozom aki még felnőtt se. Pontosan 12/L vagyok. :)

De amúgy azzal nagyon is egyet értek hogy miért nem szabad más neművel beszélgetni. Sajna az iskolában is megy ez a dolog. :/ Így már egy jó barátomat majdnem elveszítettem.

2012. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnállak, vannak hozzád hasonló lányok, akik nem akarnak beállni a sorba, ők általában pár évig rosszul érzik magukat, talán ki is közösítik őket. De általában 15-16 éves korukra ők is megváltoznak. Jön az első pasi, és hanyattvágódnak maguktól, hogy ők milyen különlegesek és fontosak. Furcsa mód, azok a lányok, akikkel lehet értelmesen beszélgetni már nem keresik lányok társaságát.
2012. szept. 27. 19:36
 10/10 anonim válasza:

Nem kell sajnálni. :)

Amúgy azért kerüljük néha, mert picit összevesznek akkor a lányok. Nekem volt ilyen, de már tudom kezelni a helyzetet. Kedvesen elmondani az igazat. :)

És szerintem én nem leszek ilyen. A családom nem fogja hagyni és én sem akarom. :)

2012. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!