Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan 20 év feletti fiút, aki viszonylag jól néz ki, nem meleg, nem buta, és mégsem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit furcsa, de van ilyen? Ha igen, mitől lehet?
2012. júl. 25. 18:17
1 2 3 4 5
 1/44 ASOT ***** válasza:
86%
te!
2012. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
78%
Aki jól néz ki, annak csak akkor nincs bnője, ha nem akar.
2012. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
74%

Én.


Vallási okokból magas mércém volt.


24 évesen volt az első barátnőm.

2012. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

a barátom ikertesója..iszonyú helyes sportos kockás has..stb.. rendes is mellé..

bár ő neki azért nincs mert mindig válogat..de mindig vannak lányok akikkel találkozgat vagy csak úgy elvan velük..

2012. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

nekem 22 évesen volt az első, és azt hiszem illenek rám a leírtak,


én csak elég félénk + elég válogatós voltam/vagyok, meg későn is értem, plusz 3-4 évvel mindig fiatalabbnak néztem ki mint amennyi vtam.


aszem ezek lehetnek az okai, de mindig próbáltak közeledni hozzám lányok, és általában félénkségből nem hagytam, vagy mert be se jöttek.

2012. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Ismerek, még azon is túli volt. Az ok többszörös, pedig nagyon is tud.
2012. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Én is ismerek, nagyon kommunikatív és udvarias, okos és nem mondom, hogy fúúú de jóképű, de nekem tetszik. Nem is volna rossz összejönni vele, de sajnos szerintem neki nem jövök be, semmi erre utaló jelet nem mutat és így csak barátok vagyunk.Bár nem is tudom elképzelni, hogy viselkedne akkor, amikor csajozik....:)))
2012. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Ő sem, de ennek csak egy módja van, hogy kiderítsd. Kezdeményezz nála.
2012. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim válasza:
tesóm.. mert kocka
2012. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
Kocka XDD de sajna ott a pont :/
2012. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!