Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha látod, hogy...

Mit tennél ha látod, hogy vkit megakarnak lopni?

Figyelt kérdés
történt már veled ilyesmi?
2009. aug. 2. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hál'istennek még nem,de biztosan nem hagynám szó nélkül.

A tömegből beüvöltenék,hogy " Te hátizsákos,most kotorásznak a táskádban", leszálláskor pedig felvenném a nyúlcipőt,nehogy megverjenek, de biztosan szólnék.

2009. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellem magam, de én nem szóltam, bár sok minden menti a helyzetemet. Először is az, hogy a dolog Szófiában történt, ahol ugye nehezebb nekünk megszólalni. Amikor szálltam fel a villamosra, feltűnt, hogy két különböző ajtón három robusztus cigány csávó is felszállt. Már csak azért is feltűnt, mert én az egyik előtt szálltam volna fel, de úgy félrelökött, hogy alig bírtam megkapaszkodni. Ez még ott is durva, de nem szóltam semmit, csak felmásztam utána, és leültem. Ő meg az előttem levő ülésre vágta le magát. (Egyes ülések voltak.) Aztán látom fél perc múlva, hogy nyúl előre, és szépen, észrevétlenül kihúzza az előtte levő idősebb úr zakója zsebéből a pénztárcáját. A másik kettő közben figyelt. A pasas semmit nem vett észre az egészből. A tolvajok látták, hogy látom, de ez kicsit se zavarta őket. Én nem szóltam semmit, örültem, hogy legalább én megúsztam.
2009. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
rákiáltanék....sajnos egyszer láttam egy ilyet, mikor buszról szálltam lefele...ahogy szállt le előttem egy ember, nekiszaladt egy fiatal csaj, bocsánatot kért és felugrott gyorsan a mögöttünk lévő buszra, de úgy, hogy már a kezében volt a másik tárcája....olyan gyorsan történt, hogy szólni sem tudtam szegénynek, mert mire az agyam felfogta, mi történt (másodpercek alatt zajlott le), addigra a tolvaj kiscsaj már elindult a busszal...
2009. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!