Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan talál az ember barátoka...

Hogyan talál az ember barátokat egy városban ahol nem ismer senkit?

Figyelt kérdés
Körülnéztem az interneten, alig van valami program ebben a városban. Facebook-on is megnéztem, van-e valami erre a célra létrehozott csoport (nagyobb városoknak szokott lenni, külföldön is így találtam társaságot mikor kint laktam), de semmi. Biztos vagyok benne, hogy itt is vannak hozzám hasonló, normális emberek akik társaság híján soha nem csinálnak semmit, és szeretnének, de hol találom meg az ilyeneket? Régen voltak barátaim, jártam bulizni (nem vagyok az a nagy partyface de azért néha szívesen megyek), random programokra ami épp érdekelt, vásárolgatni (bár azt egyedül is szoktam, nyilván :D), szeretek beülni valahova egy teára/kávéra napközben valakivel, vagy kocsmába este, vagy nem tudom, akármi ami épp eszembe jut, de mióta elmentem külföldre az itthoni barátaimmal nem tartom a kapcsolatot, és nem is ugyanabba a városba jöttem vissza ahol előtte laktam. Jelenleg épp nem csinálok semmit, így egyáltalán nem találkozom emberekkel. (21L)
2012. szept. 24. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem csinálsz semmit, miből élsz? Miért ott vagy, ahol vagy?

Minden városban van valamiféle közösségi ház. Kapcsolatokat találni úgy lehet legegyszerűbben, hogy először te adsz. Most például munkát, segítséget. Közben érdeklődsz.

2012. szept. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hasonló helyzetben vagyok hol laksz?
2012. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Távoktatásban tanulok. Apámékkal lakom. Milyen közösségi házra gondolsz?


#2: Esztergom.

2012. szept. 24. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!