Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy a...

Éreztétek már úgy, hogy a világon minden túl van dramatizálva, bonyolítva és szinte eltűnt az egyszerűség?

Figyelt kérdés

Itt ara gondolok, hogy az emberek nem használják a józan eszüket. Túlkomplikálnak mindent és tudományos szakkifejezésekkel akarják körülírni a világ legegyszerűbb dolgait is (egy kis túlzás). Igazából nem tudom pontosan mire gondolok, de az életemben mégis ezt érzem.

Google keresőbe beírod, hogy körömvágás, akkor egy egész oldalnyi, bonyolultan levezetett, matematikai egyenletet fogsz kapni (remélem nem írtátok be). A józan, nyílt gondolkodás szinte eltűnt az emberekből.

Na szóval egyrészről túl van kombinálva az "élet", másrészről az emberek rettentően lebutulnak és lusták gondolkodni.



2012. szept. 24. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Beírtam a körömvágás szót, bár ne tettem volna... Elsőre ezt adta ki:

[link]

2012. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chrishu ***** válasza:
Én erre akkor jöttem rá amikor megnéztem az 'Istenek a fejükre estek" című film elejét. Komolyan mondom, 20 év múlva vagy én leszek a legjobb fantáziával megáldott ember a vlágon, vagy a legdepreszziósabb!
2012. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltaire-nek volt igaza: meg kéne művelnünk a kertjeinket, ha mindenki ezt tenné, megszűnnének a világ problémái.
2012. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
teljes mértékben igazad van !
2012. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!