Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a lakótársad...

Mit szólnál, ha a lakótársad a megkérdezésed nélkül kulcsot adna a lakáshoz a barátjának?

Figyelt kérdés
A srác már akkor is feljár rendszeresen, ha a csaj nincs itthon.....:S

2012. szept. 28. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ki akadnék , és szólnék a barátnőmnek hogy ezt azért nem kéne. közösen bérlitek vagy egyikőtök csak vendég?
2012. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha én lettem volna ott elsőnek és én fogadtam volna be a lakótársamat hogy béreljük közösen akkor elvártam volna hogy jelezze ha kulcsot ad valakinek. De ha ez úgy van hogy ő volt ott előbb vagy esetleg övé a lakás és neked adja ki akkor ehhez joga van teljes mértékben. De ugye azért illene figyelmeztetni téged hogy kapott kulcsot a barátja, időnként felfog járni, ne ijedj meg, azért ez a minimum.

Amikor én voltam közös albérletbe egy csajjal és mivel ő volt ott először így vele kellett beszélnem ha valakit felakartam fogadni oda, vagy hasonló, és amikor jött egy másik csaj ismerősöm én általam, mert volt ott még egy kisszoba vele beszéltem meg a dolgot. És amikor ugye ő fel akarta hozni pár napra a testvérét szintén szólt és kérdezte hogy nem-e jelentene nekünk problémát a dolog.

Ezt azért így kellene.

2012. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lefeküdnék vele.Úgyis az lesz a vége.A csávó teljesen rád van állva.
2012. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólni kellene, mert ez pofátlanság! Ilyen alapon a te rokonságod is feljárhatna bármikor.
2012. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szólni kellene, hogy beszállhatna a lakbérbe, ha már úgyis rendszeresen feljár.
2012. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ő két éve lakik itt, én egy éve, és egy pasitól béreljük a lakást. Ezelőtt nem is ismertem a lányt, szóval nem a barátnőm.


Azzal nincs is bajom, hogy feljön hozzá a srác, meg a barátai, néha itt is alszanak.. az nem érdekel. De hogy egy olyan alaknak van bejárása az otthonunkba a megkérdezésem nélkül, akit be sem mutatott nekem -szóval mégcsak formálisan sem ismerem- ez nem nagyon tetszik.


Amikor láttam néhány hónapja, hogy a lakótárs egy új kulcsot próbálgat a zárba, akkor kérdeztem, hogy valami baj van e az ő kulcsával. Azt mondta nem, nincs semmi. Akkor sem szólt róla. Úgy egy jó hónapja buktak le. Azóta kétszer vagy háromszor is volt itt a srác, úgy hogy a csaj nem volt itthon. Egyszer úgy, hogy észre sem vettem, mert filmet néztem fülhallgatóval, és amikor a lakótárs hazajött, ő kérdezte, hogy járt e itt a srác...

2012. szept. 28. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!