Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Idegesítene, ha a lakótársad...

Idegesítene, ha a lakótársad állandóan kérdezgetné, hogy mikor mész haza, mikor jössz vissza, hova mész, hol voltál?

Figyelt kérdés

Nekem 3 hónap után minden nap kezd elegem lenni. Mostanában már úgy idegesít, h flegmán válaszolok. De az meg tök bunkó lenne, ha mondanám, h légyszi ne kérdezd már meg mert k"vára semmi közöd nincs hozzá. Ti hogy adnátok a tudtára? Nem a barátom, nem vagyunk jóban, csak pénz miatt lakunk így együtt, h olcsóbb legyen az albérlet az egyetem alatt.

19/L


2012. jan. 13. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én többnyire mindig elszoktam mondani, hogy hova megyek és hogy mikor jövök kb., de ennyi. Nyugodtan elmondhatod neki, hogy nem szeretnél mindig beszámolni neki.

Azt részben meg lehet érteni, ha nagyjából kíváncsi rá mikor érsz haza (ha esetleg felvinne valakit, vagy szimplán csak hogy tudja mire számítson), de az nem feltétlenül tartozik rá, hogy hova mész. Mond el neki, hogy ez a magánügyed és kész.

2012. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha baráti viszony lenne köztetek, megérteném, koleszban hatan lakunk együtt, és nagyjából mindig tudjuk, hol van a másik, nekünk ez így természetes. Talán neki is az volt otthon, vagy mielőtt veled összeköltözött...
2012. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!