Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg a magyar nők a legszeb...

Tényleg a magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják (de hallottam már , hogy a franciák..).Van valami felmérés?
2009. aug. 3. 18:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

szerintem ez nem igaz.

1-2nő tényleg,bomba jó. de ne általánosítsunk.

ha olyan szépek lennének, akkor nem itt rinyálnának, hogy kövér vagyok, hogy fogyizak, meg csunya vagyok a fényképen... ezek kívülről talán szépek, de belülről roncs, csúnya nők...


nekem a francia nők sokkal inkább bejönnek...

2009. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Tudom, hogy most meg fogtok kövezni, de tapasztalatból beszélek: Az albán nők a legszebbek. Na jó, aztán a magyarok.
2009. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Én a jappánokra szavazok.
2009. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Elég, ha egy "p"-vel írod a japánt, mert attól nem lesznek szebbek, hogy két "p". Az albán csajos megoszthatná velünk a tapasztalatait, mert nagyon kiváncsiak vagyunk.

Egyébként szépek a magyar lányok!

2009. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Sokfékét láttam, sok szép magyar nő van, de szerintem a lengyel csajok viszik a prímet. Vagy csak pont olyanokkal találkoztam.

Amúgy szerintem is ez egy kis elfogultság, ami persze kell a magyaroknak, mint például az, hogy "Budapest a legszebb európai város".

2009. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Nincs túl sok tapasztalatom, de szerintem a magyarok olyan "középkategóriások". Nekem a franciák nem tetszenek, sokan anorexiások, a németeknek meg kemények az arcvonásaik. Szerintem a kolumbiai nők a legszebbek.:)
2010. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség... a lengyel és orosz csajok szebbek! :)
2010. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 L. Roller ***** válasza:
A szépség= Adottság+(smink,ruházat,plasztika,frizura). Magyarul alkat megnövelve azzal amit ráköltenek. Van amelyik hölgy alapból szép, de sok semmitmondó nőt lehet megfelelő körítéssel jó kinézetűvé tenni. Reprezentatív felmérés nincs, de ami van az nem nekünk kedvez. Spontán nem szokták a külföldiek kiemelni a magyar nők külsejét, csak ha kimondottan erre kérdez rá a riporter. Nyilván sok a nagyon jó nő, de ez az átlagos nőkre nem igaz. Addig szépek csak a magyar nők a nyugati turista szemében, ameddig el nem megy Lengyelországba,Csehországba,Spanyolországba vagy Svédországba, Olaszországba.
2016. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!