Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Életed legnagyobb hazugsága?

Életed legnagyobb hazugsága?

Figyelt kérdés
Amit máig szégyellsz.

2012. szept. 30. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Anya bulizni megyek Fruzsiékkal-a barátomhoz mentem.

Lehet így kicsinek tűnik, de jó viszonyunk van anyával szóval így nem szeretek neki hazudni.

2012. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Megdugtam a barátom feleségét egy gyenge pillanatban. Mindig csak segitett nekem és azóta is. Sőt, igazából mindig mindenkinek segit erején felül is.

Sosem derült ki, de mikor beszélünk vagy találkozunk ez mindig ott motoszkál a fejemben.

2012. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
A gazdag hapsimnak azt hazudtam hogy tőle vagyok terhes mert tudtam hogy így elvesz feleségül és többet nem kell dolgoznom meg hasonló butusságokkal töltenem az időmet.
2012. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
egy évig voltam szeretője egy kapcsolatban lévő "nőnek",ezt is szégyenlem ,és a hölgyet is, mert olyan dolgokat művelt és művel a férjével,hogy utálom magam amiért szóba álltam vele (nagyon durva)
2012. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 timike26 ***** válasza:
91%

igen anyu,megbocsàjtottam neked...szeretlek.

szègyellem mert gyàva voltam a fejèhez vàgni a sok rosszat amit velem,velunk tett.

mai napig gyàva vagyok e tèren.nem akarok haragba lenni vele amikor meghal.

2012. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Nagymamám megkérdezte, hogy terhes vagyok-e. Letagadtam, pedig az voltam. Akkorr még nem akartam megtartani a kisbabát és nem akartam, hogy tudja bárki is min megyek kerezstül. Végül később elmondtam és megtartottam a babámat és bocsánatot kértem a tetteimért. Ez volt a legrosszabb hazugság amit valaha mondtam, már megbántam.
2012. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
48%
Összefeküdtem a legjobb barátnőm pasijával.Nem derült ki. :)
2012. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Azt hazudtam apámnak hogy megszűntették a szakosztályomat, pedig csak megbuktam és ezért hagytam ott a sulit.
2012. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
az életem. :(
2012. okt. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
24%

szeretőt tartottam, és még várandósan is lefeküdtem vele.

bár ezt nem szégyellem igazából. a gyerekem apjával úgysem illettünk össze, gallyra is ment a kapcsolatunk. a megcsalásaim természetesen azóta sem derültek ki.

aztán volt egy kolleganőm, akivel ha jóban nem is, beszélőviszonyban voltunk. látta rajtam hogy szerelmes vagyok, kérdezte hogy ki az új hapsi. kitérő választ adtam, pedig az igazság az lett volna: "A férjed."

na, ez viszont később kiderült...

2012. okt. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!