Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy történjen...

Mit tegyek, hogy történjen végre valami és leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés
az osztályban a lányok folyamatosan piszkálnak. csendes lány vagyok, de a saját körömben felszabadult. sokat hiányzom, mert autoimmun beteg vagyok és folyton tele vagyok hólyaggal.. és ezért is bántanak, meg h nekem milyen jó világom van, hogy hiányzok... és olyanokat terjesztenek , hogy én kibeszélem ezt meg azt.. mikor az égvilágon semmit nem csinálok. és örülök, ha bírok beszélni, mert sokszor azt sem bírok a sok hólyag miatt a számban, nem hogy őket kibeszéljem.. mit tegyek, hogy vége legyen? :( nem tudok eléjük kiállni, mert csak kinevetnek, meg remegni kezdek és minden bajom lesz :( de nem mehet ez így tovább

2012. okt. 1. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig ha őszintén elmondod, hogy mi van nekik is, szüleidnek, esetleg a tanárnak, hidd el, hogy jobb lesz az életed. Ha torz a lelkük akkor meg hidd el jobb lesz máshová menni.

Én azt ajnálom, hogy tanulj és élvezd az életet nélkülök.

Később értelmes, normális emberekkel fogsz megismerni, akik mellett érezni fogod, hogy valóban ember vagy.

Én is sokáig voltam torz idióták társaságában. Én azt javaslom, hogy beszélj velük vagy menekülj el onnan.

És soha ne érezd miattuk magad rossznak. Jobb máshová menni és igaz barátokat keresni, mint magadba zárkózni és kiölni magadból mindent, ahogy én tettem.

2012. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És ne reagálj túl érzékenyen a hülye vicceikre:(

Túl érzékenynek nem jó lenni...Vagy ha az vagy, akkor ne nyeld le. De butaságot se csinálj...

2012. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 L.Thomas válasza:
Szerintem 1-et úgy rendesen agyaljál meg és a többi befogja a pofáját :D :D
2012. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!