Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az OTP állandóan hívogat és...

Az OTP állandóan hívogat és zaklat a hülyeségeivel! Mit csináljak, hogy leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy pár hónapja muszájból nyitottam náluk számlát, de semmi ilyenhez nem értek, tulajdonképpen nem is én nyitottam, hanem bátyám, nem értek a pénzügyekhez, és egyáltalán nem is érdekel.

Azóta az OTP rendszeresen hívogat! A fő probléma az, hogy a legrosszabb időpontokban, ülök órán akkor, munkában vagyok akkor, legmélyebb álmomban vagyok akkor. Kinyomom és addig addig próbálkoznak, amíg fel nem veszem. Többször elküldtem már a "kedves hölgyeményt" a fenébe, hogy hagyjon békén , ne ajánlgasson semmit, nem érdekel amúgy sem értek hozzá és különben is anatómia óra kellős közepén vagyok. Ilyenkor csak pofázik tovább, hogy akkor mikor érek rá egy 4-5 perces beszélgetéshez. Ha kinyomom a telefont, visszahív.

Mit tehetek? Menjek be személyesen az OTP-hez és ott kérjem őket, hogy töröljék a számomat? Nyissak máshol számlát vagy ott is ugyanez lesz?


2012. jan. 6. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A magnetbankot javaslom.
2012. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A számodat nem kell törölni, hanem egy modosító nyilatkozat kell, hogy nem kérsz marketing céljából telefonhívásokat.
2012. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csináltass emelt dijas telefonszámot :D
2012. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az otp a legpatkányabb bank (a másik ilyen agresszor az erste). Állandóan visszaélnek az adatainkkal. Én már mindenben teljesen elhatárolódok tőlük, mert etikátlanok, lassúak és nagyképűek.

Szimplán megalázó az üzletpolitikájuk!


Kedves kérdező és ez még csak a kezdet!

Hidd el, ez csak rosszabb lesz náluk!!!


Te döntésed, hogy eltűröd vagy váltasz!


Én a magam részéről a CIB vagy az AXA bankot javaslom, de szinte bármelyik jobb!

2012. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!