Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokakkal megeshet, hogy egy...

Sokakkal megeshet, hogy egy időszakban úgy érzi, mindenki elfordul tőle?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 14:18
 1/2 anonim válasza:
Mindenképp, főképp kortól függ, mert a kamaszkor mindenképp rendelkezik egy ilyen időszakkal, de természetesen bárkivel lehet ilyen. És igen sajnos elég sokakkal megeshet, de én úgy tapasztalom, hogy ha ilyenkor nem bezárkózol, hanem inkább közeledsz az emberek felé , hamarabb túleshetsz rajta. Ha pedig valóban ki is nyilvánítják , hogy valami bajuk van veled akkor SZERINTEM okosabb ha keresel olyan embereket a környezetedben akik szívesen segítenek :) Biztosan van ilyen csak keresni kell !
2012. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az is benne van a pakliban, hogy elkezdődött a suli/ egyetem, nekem meg semmi. De talán igaz, inkább nyítni kell az emberek fele, mint mindenre sértődötten elfordulni.
2012. okt. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!