Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hamarosan megszületik a...

Hamarosan megszületik a kistesóm, és szeretnék neki vmi értelmes játékot venni. Ilyen régi, kultikus plüssökre gondoltam, mint pl Lajka kutya, kockásfülű nyúl stb. Ötlet, lehet-e kapni vhol?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Innen rendelhetsz :)

[link]

2012. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten laksz? A Hősök terén most árulnak magyar mesefigurás plüssöket, többek között Süsüt is.

Fiú vagy lány lesz a kistesód? :)))

2012. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen cipic babának először mosható, műanyag csörgőt vásárolnék, könnyebben is megfogja a pici kezecskéjével, másrészt ha a szájába veszi, előtte is, utána is könnyebb tisztán tartani.

[link]

Nézd meg ezeket.

2012. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiamnak születésétől van egy kockásfülű nyula, az apja vette neki, mert mindig vágyott rá, de neki nem lehetett. Így már hazaérkezésünkkor a kiságyában volt. A mai napig imádja, 3 éves lesz, de mindig ott kell lennie az ágyában. Nem nagy szőre van, csócsálta kiskorában is rendesen, de nem pergeti a szőrét, nem bolyhosodik, pedig jó sokszor találkozott már a 3 év alatt a mosógéppel.

Szinte minden játékboltban találkoztam már vele, ahogy a kisvakonddal is.

2012. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány lesz.
2012. szept. 16. 15:10
 6/7 A kérdező kommentje:
De sajnos nem vagyok pesti,bár nincs messze.
2012. szept. 16. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a minap a Müllerben láttam kockásfülű nyulat, és Mazsola plüsst és Tádé plüsst is. Nyulat veszek is a kislányomnak, decemberben születik. :) Nem tudom, nálatok van-e Müller, Pesten több helyen is van, régen pedig Gödöllőn laktam, és ott is van. Sok boldogságot a tesódhoz, nagyon rendes vagy, hogy ajándékot veszel neki! ;)
2012. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!