Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam egy régi jegyzőkönyve...

Találtam egy régi jegyzőkönyvet Petőfi korából. Mennyit érhet?

Figyelt kérdés
Találtam egy régi könyvet. Kézírással van, egy jegyzőkönyv, 1845-től 1927-ig írták. Szerintetek mennyit érhet?

2012. okt. 3. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
5 ft
2012. okt. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De jó! :-) nem tudom mennyit érhet, de maga az eset izgis! sztem tartsd meg! elolvastad miről szól? :-)
2012. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd el a Szépművészetibe,ott meg tudják mondani hogy mi az:) Lehet hogy magyar irodalmi történelmet írtál:D
2012. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, a szépművészeti túl messze van :D De am valami jegyzőkönyv lesz, mert le van írva benne, hogy ennyit meg ennyit fizettek ki a csőszöknek, fát hoztak Debrecenből, meg ilyen jegyzékek, és mindegyik kézírással :D Eléggé érdekes, de nem olvastam többet az első két oldalnál mert egy kicsit régies az írása. Az sz betűre sikerült rájönnöm, mert azt úgy írták, mint valami "és" jelet, vagy hasonlót. De amúgy tényleg elég nehéz kivenni az írást, elvégre 150 éve írták :)
2012. dec. 2. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!