Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a fiammal? 19...

Mit csináljak a fiammal? 19 éves. Már dolgozik, de a reggeli felkelésekkel még mindig problémánk van.5-szőr is képes a szundit lenyomni a telefonján amire nagy keservesen felébred ha vissza nem alszik.

Figyelt kérdés
Nekem vagy a nővérének kell az utolsó pillanatig könyörögni, hogy már csak annyi ideje maradt, hogy felöltözzön és itt vannak érte. Mit tegyek, hogy felébredjen? Egyszer lespricceltem egy kis vízzel, de abból sértődés lett.
2012. okt. 4. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Nem kellene könyörögni neki, hiszen már nem kisfiú. Ha kisgyerekként kezeled, akkor az is marad. Hagyd, hogy felkeljen, vagy ha nem, aludjon magának. Ha megérzi a következményeket, és a felelősséget neki kell vállalnia, könnyebben kel majd.
2012. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A munkahelyén majd szólnak, ha elkésik. És ott nem fog könyörögni neki senki. Felnőtt ember, felnőttként kell kezelni, majd rájön, milyen az.
2012. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
hát időben le kell feküdni..velem is ez van.de ha felkelek nagy nehezen 5 perc elteltével már jól érzem magam:DD 19/F
2012. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Antimod ***** válasza:
70%
Jó koránra beállítom a telefonomat, mert úgyis tudom, hogy háromszor szundit fogok nyomni. :) Így nagyjából idejében felkelek.
2012. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hát tényleg kisgyerekként kezelem.
2012. okt. 4. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki ennyire nehezen kel fel, annak lehet szervi oka. Velem is ez volt, mindenféle vizsgálatra elküldtek, végül az alváslaborban kaptam gyógyszert, és azóta úgy ugrom ki az ágyból reggelenként, mint a Duracell nyuszi. :)
2012. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. A fiam asztmás és szed gyógyszereket is. Lehet ez is bágyadtabbá teszi egy kicsit.
2012. okt. 5. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Tipikus kortünet. Főleg fiúknál. Ne bántsd érte.
2012. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!