Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön, egyetemen, koliban...

Külföldön, egyetemen, koliban mennyi idő, amíg kialakulnak a barátságok? Normális, hogy nekem még nem nagyon van?

Figyelt kérdés
Most jöttem ki, a második hetet töltöm külföldön. És azon gondolkozom, hogy mikor alakulnak ki "stabil", valódi barátságok, úgy, mint otthon. Mennyi idő után. Mert most valahogy abban a fázisban vagyok, hogy mindenkinek bemutatkozom, mindenkivel ismerkedek, de ezek inkább ilyen pár napig tartó dolgok. Megjegyzek sok arcot, nevet, de az a vágyam, hogy olyan igazi, mély barátságokat is kössek. Szerintetek mennyi idő, mire az ilyesmi kialakul?
2012. okt. 4. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem félév kb.
2012. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok általánosságot mondani. Én, amikor elkezdtem az egyetemet, jóban lettem sok mindenkivel, olyan szinten, hogy két óra között dumálgattunk, vagy olykor elmentünk este bulizni, de akkor még mindezt nagyobb "csordában" :) Arra nagyon emlékszem, amikor a most már mondhatni legjobb barátnőmmel összebarátkoztunk. Nagyjából másfél hónapja jártunk egyetemre, amikor nagyon ki voltam bukva egy pasi miatt, és valakinek muszáj volt beszélnem róla. Hát elmondtam ennek a barátnőmnek, mert volt egy olyan megérzésem, hogy benne meg lehet bízni, és nem is veszi tolakodásnak, ha ilyesmivel traktálom. Na, hát így lettünk nagyon jó barátnők, ennek lassan már három éve :)

Egy másik barátnőmmel meg úgy lettünk jóban, hogy volt egy közös érdeklődési kör, a horror :D Film is, könyv is egyaránt. Aztán elkezdtünk sokat összejárni és együtt filmeket nézni. Nem tudom megmondani, mennyi időbe telt, hogy tényleg barátok lettünk, talán pár hónap.

2012. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!