Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek nyitott a szíve?

Figyelt kérdés

Nem szerelmet keresek, nem is barátokat. Csupán tudni szeretném, hogy létezik-e még a világban olyan ember, aki nem bunkó, aki nem néz le másokat, aki nem érzi magát felsőbbrendűnek másoknál, aki kedves, odaadó, önzetlen, és ha tud adni, akkor ad akár szeretetet, akár egy kedves szót vagy támogatást.

Én azt vettem észre, hogy iylen emberből kevés van a világban, de akinek van legalább 1 ilyen barátja vagy családtagja, az nagyon szerencsés ember!



2012. okt. 6. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyen vagyok.22/F.És több ilyen ember van,mint képzelnéd:)
2012. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Tudok, de nem csak úgy akárkinek. Azért mert téged nem kedvelnem, nem mások a hibásak.
2012. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Van egy ilyen ismerősöm, de épp a kardiológián műtik.
2012. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Én próbálok úgy állni a dolgokhoz ahogy leírtad. Többé-kevésbé sikerül is. Ha valakinek épp nem úgy megy a munka, vagy rossz napja van 100x többet ér 1-2 kedves, biztató szó szó, mosoly, mint az agresszív lehordás.
2012. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor jobbulást neki!
2012. okt. 6. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
ÓÓ, erre a kérdésre csak ilyen embereket fogsz találni, hisz felsőbbrendűségérzetükből mind jónak érzi magát....főleg itt a GYK-n okosak, szerények, csinosak és értelmesek az emberek....
2012. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én sajnos nem ilyen vagyok, nehezemre esik pozitív érzéseket kimutatni, hiába van bennem, nem megy..
2012. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
én nem érzem magam 'felsőbbrendűnek'
2012. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
De azt hiszed rólad beszélt itt bárki, így csak annak érzed magad ;)
2012. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szeretek szeretni, és mások biztatni, támogatni, kedvesnek lenni... :) 15/L vagyok, nem tudom, hogy Te hány éves vagy, Kedves Kérdező.
2012. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!