Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Folyton konfliktusba kerülök...

Folyton konfliktusba kerülök a túlságosan nagyhangú, erős egyéniségnek nevezett, társaság közepe emberekkel. Miért?

Figyelt kérdés
Én nyugodtabb típus vagyok.Ha egy társaságba kerülök egy ilyen emberrel,folyton elkezd velem szurkálódni,de csak velem.És amikor visszavágok,akkor háború lesz.Ez miért van?Miért találnak meg engem ezek az emberek folyton?És nem beképzelem magamnak,hanem tényleg le akarnak nyomni.23n

2012. okt. 6. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert két dudás nem fér meg egy csárdában.Amúgy meg nem kell minden csatát megvívni.A tét nélkülieket inkább mellőzni kell.Egy sokat sejtető szemöldök felhúzás,és egy gúnyos mosoly elbizonytalaníthatja a szurkálódót.
2012. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.Majd hangtalanul visszavágok nekik valami ütőset.Túlkiabálni úgysem tudom őket.
2012. okt. 7. 18:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz túlságosan kulturált vagyok.
2012. okt. 7. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Awwh... Ez milyen ismerős..Sajnos én is ugyanezzel a problémával küzködök, és fogalmam sincs mit tehetnék ellene. Csak középiskolában kicsit nehezebb a helyzet, hogy mindennap látnom kell az "alfanőstényeket". Egyébként szerintem azért lehet, mert az egójukat karcolja, hogy náluk értelmesebb nők is vannak a világon, és nem kell egy rakás smink, sem pedig színjáték ahhoz, hogy érvényesülni tudjanak, és ezért akarják őket elnyomni, mert irigyek és tudják, hogy veszélyeztetve van a helyük. Furcsa, de az ilyen emberek többnyire elsőre kiszúrják a normális, visszafogott, félénkebb embereket.
2012. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!