Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felnőtteknek készült játszótér...

Felnőtteknek készült játszótér miért nincs? Mi már nem vagyunk játékosak, csak mert idősebbek vagyunk? 14f

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

14 évesen NEM vagy felnött.

A legtöbb 14 éves NEM játszótérre akarna menni.

2012. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én nem vagyok a legtöbb 14 éves, én én vok -.-
2012. okt. 7. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Neked ilyenkor már ágyban lenne a helyed....
2012. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van felnőtt játszótér pl Népligetbe bár ezek nem igazán játszóterek inkább fitness gépek , de végül is lehet játszótérnek is hívni [link] de van Óbudán is azt hiszem + 1-2 helyen
2012. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
kalandparkról hallottál már? szerintem rendesen kimeríti a felnőtt játszótér fogalmát:)
2012. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Az ok is egyszerű. Akik építik, többnyire abban a korban már elfelejtik, hogy mit jelent a "gyerekség" a körhintán kívül. De azért vannak felnőtt játszóterek, csak egyrészt másképp hívják, másrészt kevésbé van szem előtt. Továbbá van elég sok felnőtt, aki, ha nyilvánosan nem is mutatja, azért tudja, mi abban a jó és szép, és alkalmazza is. Csak szűkebb körben. Majd te is megtanulod.
2012. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!