Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felejtős ez a "barátság"?

Felejtős ez a "barátság"?

Figyelt kérdés
Az elvileg legjobb barátnőm, aki a lakótársam is, mégcsak meg sem kérdezte, hogy hol vagyok, pedig elvileg legkésőbb 19:45re vissza kellett volna érnem a közös albérletünkbe. Ez mi már? Ledöbbentett, hogy ennyire tesz a fejemre. Én azért már egy olyan 1-1,5 órás késésnél, főleg, ha este egyedül jön másik városból busszal rácsörögtem volna, hogy Hello élsz még? Azért elég rosszul esett ez most.
2012. okt. 7. 22:29
 1/6 anonim válasza:
31%
hüpp
2012. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnálatot vártam. Csak most úgy érzem ebbe a "barátságba" bele lehet kakkantani...
2012. okt. 7. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, egyszer volt ilyen egy barátommal, aggódtam érte, mert azt mondta, nyolc felé hív majd. Rácsörögtem, nem vette fel, erre egy óra múlva küld egy smst "még randin".

Szóval aggódva felhívni sem mindig jó... :p

2012. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi van? Te tényleg ezen vagy kiakadva? Körülöttem mindenki mindenhol baromságokon akad ki??? (elvileg legjobb barátnőm azon akadt ki, hogy leálltam beszélni valakivel, akit éppen nem bír). Felnőtt emberek vagytok, mi a f@szomért akadtok ki ilyen apróságokon? Kívánom, hogy ez legyen életetek legnagyobb gondja...
2012. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak elaludt.
2012. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mar miert lenne az?

Ilyen barkivel megtortenik, veletlenul is.

Lehet, hogy elaludt, mashol volt, elfelejtette, elromlott az ora mittomen. Egy barat nem az anyad/apad hogy aggodjon erted.

Nekem van egy-ket haverom akik miota elkoltoztunk jo ha 4 honaponta egyszer ramirnak, es megis mikor talalkozunk tokre orulnek nekem es jol elvagyunk.

Nekem az esik rosszul, hogy ilyen kevesszer erdeklodnek, mig en akar mindennap is tudnek veluk beszelgetni...


Nah, szoval nyugii.

2012. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!