Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Édes a bosszú. Egy áruló,...

Édes a bosszú. Egy áruló, kétszínű barátnőnek akarok visszavágni valahogy, de félek később megbánnám. Nem akarom, hogy rájöjjön én voltam, ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval tök kétszínű, nagyon jóba voltunk, de egyszer hirtelen megváltozott, semmi előzmény nélkül csak flegmázik folyamatosan. Igazából amióta barátnők vagyunk én tök nem azt kapom vissza amit adok. Sulin kivül is jóba vagyunk/voltunk, de én mindig próbáltam neki segíteni, meghallgattam, elkísértem bárhova. Most meg 2 szót akarok hozzászólni suliba, lehurrog és azt mondta olyan vagyok, mint egy kiskutya, pedig nagyon nem. És rájöttem, hogy nekem ilyen barát nem kell. Ezzel a változással meg nem tudok mit kezdeni. Nekem egy barátság nem erről szól, suliban eddig se voltam jó neki, de suli után igen. Teljesen kihasznált, sajnálom, hogy ezt nem előbb láttam be. Mindent tudok róla (pasi, drog, pia, család)

2012. okt. 5. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Felesleges és értelmetlen lenne a bosszúállás. Legyél te az okosabb és hagyd ezt a dolgot ennyiben.

Sajnos sok ilyen emberrel találkozhatsz még, akik csak ki akarnak használni.

2012. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
32%

Tulajdonképpen MI A FRANCOT is vétett ő ellened? Azt mondta rád, olyan vagy, mint egy kiskutya?


Lehet, hogy az utóbbi időkben nem figyelt rád. Erre te meg alá akarsz vágni azzal, hogy kiteregeted a teljes magánéletét? Pfúj! Nem is tudom, melyikőtök volt a kétszínű barát...

2012. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
20%
Híresztej el róla vmit: Az xy (barátnőd) belevan zúgva (xy-ba) vmi fiú, és neked is mondta ezt vki
2012. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azt, hogy azt mondta, hogy kiskutya vagyok, ami abszolút nem igaz. Hanem hogy kétszínű, kedvességből írok neki, lehurrog, lehord mindennek, mindezt egyik pillanatról a másikra. Suliban nem mer velem mutatkozni, nem szól hozzám, de suli után jó voltam neki, mindent megtettem neki és én meg nem kaptam vissza ebből szinte semmit. Egy éve mondták már nekem, hogy teljesen kihasznál, irányít, sajnálom, hogy ezt nem láttam be akkor. Minden más lenne, lehettek volna sokkal jobb barátaim, ahelyett, hogy elvesztegettem az időmet egy olyannal akinek valószínű nem számítok semmit. Mert én nem cigizem, nem vagyok a legszebb, leggazdagabb lány az iskolában még mutatkozhatott volna velem. Nem tudom miért de egyből jóba lettem vele, talán mert emlékesztetett egy régi nagyon kedves barátnőmre. Ez a fiús dolog nem tudom, átment rajta a falu, kavart a félvárossal, sőt neki nem elég a korosztályánál idősebbek, ő a 30 éves korosztályt kedveli. Egyből rájönne, kiterjeszti róla, az meg megint nekem lenne rossz.
2012. okt. 6. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!