Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé össze vagyok zavarodva, az utóbbi időben nagyon furcsán viselkedik egy tanár a suliban. 17 éves lány vagyok, ő 30 körüli pasi.

Nos,úgy kezdődött az egész, hogy bejelöltem ismerősnek egy közösségi oldalon. Ott láttam, hogy elég sok közös dolgunk van. (Pl. kedvenc együttes, zene, film, könyv, sport) Ebből adódóan ott néha beszéltünk erről, de suliban nem is köszöntünk egymásnak..

Ám mostanában beszélgetek egy ismerőssel, aki megjegyzi, hogy figyel az a tanár, olyan, mintha ismernénk 1mást és lenne valami titkunk. Ezt egyre több ember jegyzi meg..Máskor meg olyan, mintha észre sem venne.

Nem régiben egy közös programon vettünk részt, az iskola keretein belül, ott váltottunk pár szót, elég modorosnak tűnt.

Nem tagadom vonzó férfi, de tudom, hogy barátnője van, de ezt a viselkedését nem tudom mire vélni. (Néz, de hosszasan és keresi a szemkontaktust, máskor meg direkt kerüli)


Normális válaszokat!


2012. okt. 8. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is méltasd figyelemre. Ne is törődj az egésszel.
2012. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!