Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lány vagyok. A barátnőm...

Lány vagyok. A barátnőm nagyon makacs, sokszor szörnyen viselkedik, de amúgy sokan bírják. Mondanátok véleményt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az történt, hogy van egy marha idegesítő gyerek az évfolyamban, aki minden lány haját összeborzolja. Marha gyerekes és idegesítő. Amikor velem is ezt tette, kiosztottam, és megmondtam neki, hogy ezt mindenki utálja, fejezze már be végre. Erre a barátnőm megszólalt, hogy ő szereti. Erre mondtam a fiúnak, hogy na akkor vele csináld, velem ne. Erre a barátnőm kiakadt, hogy miért kezelem én őt tárgyként. Szerintem eezzel én semmi rosszat nem mondtam. Vélemény?
2012. szept. 29. 09:17
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem te semmi rosszat nem tettél! Ne hagyd magad hogy így lekezeljenek. Ne legyél a kis ölebe. Én a helyedben nem is barátkoznék ezzel a lánnyal.. Ilyen kis dolgon ilyen hisztit levágni..Amikor ő mondta hogy szereti..Na mindegy nekem is van hasonló ismerősöm..Mondhatom kész vagyok tőle.

Szóval ne legyen semmi lelkiismeret furdalásod meg semmi, mert itt nem te vagy a hibás.

2012. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést! :)
2012. szept. 29. 09:53
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy azért lehet benne valami, mert nem azt mondtad, hogy vele csinálhatja hanem vele csinálja. Van különbség a kettő között. A barátnőd azt jelentette ki, hogy ő szereti és nem azt, hogy veled csinálja. Tette ügyes voltál, hogy vissza szóltál annak a bamba srácnak, de nem feltétlen okos volt a barátnődre terelni. Ennek eredménye látható. Szerintem beszéljétek meg, hogy nem úgy gondoltad, szereted őt, stb.

2012. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Szóval ne legyen semmi lelkiismeret furdalásod meg semmi, mert itt nem te vagy a hibás."


Így születik a többi marha:)

2012. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
1. válaszoló: Ne haragudj utolsó, de azért ne legyen már lelkiismeret furdalása egy ilyen kis dolgon..Nem fog tudni megélni a mai világban ha mindent a szívére vesz..De te biztosan jobban tudod!
2012. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látod magadon milyen ideggel írtad a hozzászólásod? Na persze egy ideges ember hozz jó döntést....-.-
2012. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
1. kommentelő: Mi teljesen egy véleményen vagyunk! Szerintem nevetséges és gyerekes dolog volt, hogy ezen kiakadt. Pláne, hogy a barátnője vagyok és tudhatná, h nem bántom. De nem lehet vele megbeszélni, semmit se lehet csinálni, mert ha vki jót akar neki, akkor egyből támadásnak veszi. Egyből ordít, mint egy idióta, azt hiszi, hogy így ő "nyer"... Nem tud semmit érvekkel alátámasztani, csak kiabálni... Elegem van belőle és az undorító viselkedéséből...
2012. szept. 29. 13:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondj undorító viselkedést.
2012. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elég gáz, ha te nem tudsz magadtól!
2012. szept. 29. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Te meg hülye, hogy nem érted. Azt kértem mondj olyat amit a barátnőd csinál-.-" Te tyúk eszű. Nem is csodálom, hogy kiakadt tőled:D
2012. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!