Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az 50 fiatal tehetség programb...

Az 50 fiatal tehetség programba pályázhatok 18 évesen, ha (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Felkeltette az érdeklődésemet a pályázat és eljátszottam a gondolattal, hogy talán pályáznék rövidfilmes kategóriában. Lesz, ami lesz, nem veszítek vele semmit. De az a problémám, hogy elég átlag alatti körülmények közt nőttem fel (egyedül nevelt az anyám és nincsenek modern technikai berendezéseim), viszont a volt gimis média tanárom szerint nagyon jó filmes ötleteim vannak és szerette volna, ha ilyen irányban megyek tovább, csak hát érettségi után mégsem lett ez, mert max fizetős suliba tudtam volna menni, az meg ugye esélytelen volt. Viszont vannak kisfilmjeim, amiket már filmes ismerőseim dicsértek és 4 éve űzöm hobbiszinten ezt a dolgot.

Szerintetek lenne esélyem bekerülni, vagy ide olyan huszonéveseket választanak, akiknek profi stábjuk van és látszik a munkáikon, hogy jó kamerával, világítástechnikával, egyszóval profi szinten készítették a filmjeiket?


2012. okt. 8. 18:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként ne értsetek félre, nem tartom magam egy fiatal Fellininek, csak tényleg ez az életemben az a dolog, ami leginkább motivál, de félek belevágni, mert nem tudom fizetni a sulit, nincsenek kapcsolataim, enélkül meg az életben nem figyelhetnek fel rám. Viszont minden érzésemet, a világról alkotott elképzeléseimet beleteszem a filmekbe és ezért ha nem is tehetségesnek, de elszántnak és kreatívnak érzem magam, szeretném megpróbálni, csak lehet, hogy felesleges.
2012. okt. 8. 18:44
 2/2 anonim ***** válasza:
hidd el néha egy ötlet többet ér, mint a kivitelezés
2012. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!